Mój projekt wyposażenia sklepu i cukierni

Teraz pozostało mi tylko czekanie na wyniki projektów. Nie powiem, że jestem całkowicie spokojny, dlatego, że ten profesor jest znany w całej Bydgoszczy i nie tylko.

Wyposażenie sklepu musi być profesjonalne

wyposażenie sklepuW każdym razie jak pamiętacie musiałem zaprojektować cukiernię w Bydgoszczy. Przede wszystkim przygotowałem wyposażenie sklepu i to od podstaw. Nie można było używać aktualnych bibliotek, które można sobie ściągnąć do programu. Wszystko należało przygotować oddzielnie. Na samym początku przygotowałem regały półkowe na których miały leżeć chlebki, bułki, rogale i inne pieczywa. Profesor powiedział, że takie regały półkowe są bardzo wtórne, ale wstępnie mogą być. Całe wyposażenie cukierni miało się opierać na oryginalnych pomysłach, trzeba było potem pokazać inspirację, a nie epigonizm. Sami jednak przyznajcie, że meble sklepowe zazwyczaj są takie same. Jeśli chodzi o cukiernie, to ma czasem te lady chłodnicze, żeby niektóre ciasta zaraz się nie rozmyły Wstawiłem dwie lady chłodnicze, zakładając, że firma jest bardzo dobrze prosperującą firmą w Bydgoszczy. Moje meble sklepowe okazały się całkowicie do przyjęcia i powiedział, że idzie mi coraz lepiej, jednak cukiernia to nie tylko wyposażenie cukierni. Wiadomo, musiałem zająć się szerszym tematem. W każdym razie, pokażę wam jak moje wyposażenie cukierni wygląda w rzeczywistości po renderingu. Chciałem aby każdy szczegół był ujęty, aby wszystkie meble sklepowe wyglądały jak ze zdjęcia. Tu mam nadzieję, że docenicie moje profesjonalne wyposażenie sklepu Bydgoszcz i chętnie też usłyszę wszystkie uwagi, zarówno te pozytywne, jak i konstruktywne.

Starałem się aby nawet lady chłodnicze były przygotowane w drobnych szczegółach, dlatego, że to miał być projekt na zaliczenie roku. Chociaż jak sam na wszystko spoglądam, to jestem pewien swego.