Moja firma zajmująca się rekuperacją w Poznaniu

Od dawna nie miałem dobrego pomysłu na kolejny biznes. Okazało się, że po założeniu komisu samochodowego nie miałem żadnych planów na kolejne podboje rynku. Na szczęście okazało się, że jest branża, która wciąż pozostaje w moich rejonach mocno nienasycona.

Postanowiłem spróbować swoich sił w rekuperacji

rekuperatory poznańMiałem w tym względzie ogromne szczęście – obudziłem się nieco po czasie. W całej Polsce rekuperacja miała się świetnie, a jedynie w Poznaniu wciąż pozostało całkiem sporo domów do unowocześnienia. Nie każdy wiedział jeszcze o tym, jak dobre są dla naszych rachunków rekuperatory. Ważne jest to, by rozniosło się nieco bardziej o tym, że system rekuperacji nie tylko pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na ogrzewaniu, ale w dodatku jest to niezwykle ekologiczne rozwiązanie. Na szczęście Poznań nigdy nie był miastem, w którym nowinki techniczne źle by się przyjmowały. Wiedziałem więc, że gdy zaangażuję się w ten biznes, to jest spora szansa, że moja wentylacja mechaniczna będzie sprzedawana w bardzo dużych ilościach. Założenie tego biznesu okazało się być najlepszą decyzją mojego życia. Cały Poznań oszalał na punkcie mojej rekuperacji. Nie sądziłem nawet, że może się to przyjąć aż tak dobrze. Co prawda mój rekuperator był jednym z tańszych dostępnych w mieście, ale nie zmienia to faktu, że i tak sprzedaż szła doskonale. Przeglądałem nieraz oferty innych poznańskich firm, ale na moje szczęście nie byli w stanie osiągnąć mojej wysokiej jakości, oraz niskiej ceny. Przez jakiś czas cały Poznań był opanowany przez moją firmę sprzedającą i montującą systemy rekuperacji. To był świetny okres mojego życia.

Udało mi się rozreklamować to rozwiązanie wśród wszystkich moich znajomych już po tym, jak zakończyłem swoją działalność. Stwierdziłem, że choć była to świetna inwestycja, to jednak czas był zaangażować się w coś zgodnego z moim wykształceniem – postanowiłem otworzyć swój własny hotel.

Więcej na stronie www.entelis.pl