Moje wystąpienie na konferencji o mieszkaniach

Moja praca na konferencje w biznesowym klubie, została oparta na najnowszych danych. Jako student ekonomii, psychologii biznesu jestem przekonany, że niedługo nie będę tam prelegentem, a prawowitym członkiem.

O czym konkretnie jest moja praca?

mieszkania na sprzedażDo zestawienie sprzedaży mieszkania jakie odbyły się na przełomie roku w Starogardzie Gdańskim. Wszystkie firmy, które mają mieszkania na sprzedaż, zostały w moim zestawieniu ujęte. Chciałem, żeby mieszkania jakie opisywałem miały najlepsze referencje. Wiecie o co chodzi, ta praca ma zrobić wrażenie na tych wszystkich przedsiębiorcach. Mieszkania też postanowiłem opatrzyć odpowiednią dokumentacją fotograficzną, aby wszystko się udało, świetnie prezentowało. Zacząłem też sprawdzać mieszkania na sprzedaż w innych miastach, żeby być przygotowanym na nowe pytania. Jestem ciekawy jak to wypadnie, ale jak pisałem wcześniej muszę być przygotowany na wszystko, bo chcę należeć do tego klubu. Co jest dla mnie ważne, to że pojechałem nawet do Rumi, tak się zaangażowałem Dowiedziałem się, że tam firma ma też mieszkania ma sprzedaż. Obejrzałem je wszystkie, oceniłem pod wieloma kątami, opisałem szczegółowo, sprawdziłem jak w ogóle się mieszkania w Rumi sprzedają i wróciłem do miasta. Moją pracę czytał mój opiekun roku i stwierdził, że jest tak dobra, że po odczycie mogę spokojnie ją drukować w periodyku jaki wydaje moja uczelnia. Fantastyczna sprawa, czas pokazać na co mnie stać, a kiedyś sam będę miał firmę, która będzie sprzedawała mieszkania.

Taki mam plan, jednak najpierw muszę skończyć studia, muszę być wyróżnionym a nie szarym studentem. Mieszkania mają być moim tematem pracy doktorskiej, ponieważ znam się na nich całkiem dobrze. Tata podobno jest ze mnie dumny ale mi tego nie powiedział.

Czytaj więcej na: www.loker.com.pl