Montowanie daszków szklanych

Zacznę od tego, że już od ponad sześciu lat pracuję jako monter konstrukcji szklanych. Generalnie rzecz biorąc montujemy takie rzeczy, jak na przykład balustrady. Najpowszechniejsze i najczęściej wybierane przez ludzi, jeżeli chodzi o balustrady, są to balustrady nierdzewne.

Daszki szklane – czy trudno się je montuje?

daszek szklany

Jednakże mimo to wielu ludzi od tego odchodzi i decyduje się jednak na szklane. Firma, w której pracuję jest to firma, która produkuje różnego rodzaju właśnie balustrady, czy daszki szklane, a następnie montuje je u klientów. Ja właśnie jestem jednym z pracowników, którzy zajmują się montowaniem tych zamówionych przez klientów rzeczy. Firma, w której ja pracuję znajduje się w przepięknym i największym mieście w Polsce, a miastem tym oczywiście jest Warszawa. Zleceń na montaż jest naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo prawdopodobnie dlatego, że w Warszawie jest mnóstwo mieszkańców, pewnie gdyby firma działała w mniejszym, niż Warszawa mieście, to zapewne tylu zleceń, co teraz jest by nie było. Jednakże nie ma się, co nad tym zastanawiać, mieszkam w Warszawie, tutaj pracuję, dlatego też bardzo cieszy mnie to, że zleceń jest tak dużo i dzięki temu ja mam pracę i mogę utrzymać siebie i swoją rodzinę. Jeżeli chodzi o pracę, którą wykonuję, to muszę powiedzieć szczerze, że nie jest to łatwa praca. Wszystkie części trzeba zamontować u klienta, tak jak być powinno, żeby było zamontowane porządnie. Ja pracuję w ekipie z czterema chłopakami, pracujemy razem już od samego początku i naprawdę w pięciu bardzo, ale to dobrze nam się pracuje.

Montaż wszystkich takich części, na przykład do balustrad nie jest taki łatwy, jakby się to mogło wydawać i czasami schodzi na tym naprawdę długo, ale no w pięciu zawsze jakoś sobie z tym wszystkim sprawnie poradzimy.

O rodzajach balustrad oraz daszków szklanych można poczytać na – www.oligotech.pl