Na jakich teoriach opiera się bioenergoterapia?

Zapewne każdy słyszał już o bioenergoterapii czy uzdrawianiu energią. Jest to jedna i ta sama metoda, choć znana pod różnymi nazwami. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat teorii o którą opiera się ten sposób, dzięki czemu będzie wiadomo czy warto skorzystać z tego typu leczenia, czy też lepiej zdecydować się na coś innego.

Co jest podstawą skutecznej bioenergoterapii?

fachowa bioenergoterapia na odległośćPrzede wszystkim bioenergoterapia skupia się na ciele astralnym czyli energetycznym, a z kolei medycyna akademicka na ciele fizycznym. Według teorii z których korzysta bioenergoterapia każdy człowiek ma trzy ciała, czyli fizyczne, astralne oraz duchowe. Bioenergoterapia stara się pozbyć problemów w ciele astralnym, co przekłada się również na fizyczne. Odbywa się to za pomocą oczyszczania oraz energetyzowania. W tym pierwszym przypadku uzdrowiciel pozbywa się brudnej energii czy złych istot określanych jako robaki duchowe, dzięki czemu ciało astralne zaczyna prawidłowo funkcjonować, nie jest obciążone. Dodatkowo energetyzowanie pozwala na uzupełnienie braków energii w konkretnych miejscach. Sama energia nie zwraca większej uwagi na odległość, jeśli używa jej doświadczony specjalista. Dlatego możliwa jest fachowa bioenergoterapia na odległość. Nawet odporność organizmu jest określana tym jak dużą grubość ma ciało astralne, oczywiście im grubsze to tym lepiej. Mowa tu o prawidłowo ułożonym ciele, bo nadmierne naenergetyzowanie z którym nie jest w stanie sobie poradzić człowiek też jest problemem.

Tak naprawdę jest naprawdę wiele wiedzy oraz informacji, które można sobie przyswoić jeśli chodzi o bioenergoterapię. Jest to z pewnością ciekawy temat, ale jeśli nie ma się na to czasu, to warto postarać się o znalezienie jak najlepszego specjalisty w danym przedziale cenowym i po prostu skorzystanie z jego usług.