Naprawa podestów i moja praca

 Podesty ruchome, suwnice, hds czy inne urządzenia służące do przenoszenia rzeczy i osób, jak również do bliskiego transportu, nie są mi obce. Na początku zaczynałam swoja przygodę z nimi od sprzedawania i oferowania usług na takie przewozy czy wypożyczania sprzętów. To jednak mi nie odpowiadało. Zamiast gadać z klientem wolałam się zajmować samym sprzętem.

Podesty ruchome i ich konserwacja

naprawa ruchomych podestów w serwisieW wolnych chwilach starałam się czytać wiele publikacji na temat podestów i suwnic, ten temat mnie coraz bardziej interesował. Po pewnym czasie naprawa ruchomych podestów w serwisie nie miała przede mną tajemnic. Pewnego dnia przyjechał do nas pan do serwisu, bo zepsuł się jego podest. Nikt nie wiedział co mu jest i dlaczego podnośnik nie podnosi. Ja zaproponowałam rozwiązanie i jak się okazało było ono trafione. Nikt się nie spodziewał po mnie takiej wiedzy. Zostałam dostrzeżona przez szefa i zaczęłam dostawać propozycje odnośnie konsultacji serwisowych. Potem sama zabierałam się za naprawy, nie tylko doradzałam czy zajmowałam się tym teoretycznie. Ta praca dawała mi o wiele więcej satysfakcji. Miałam okazję, żeby się wykazać, uczyłam się nowych rzeczy. Nie wykonywałam już mechanicznie tych samych rozmów o wynajem. Z pewnością praca serwisanta jest bardziej wymagająca i ciąży na mnie większa odpowiedzialność, ale to mi jakość nie przeszkadza. Liczy się dla mnie rozwój w przyszłości i możliwość awansu z podwyżką. Daje mi to także własną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Na pewno naprawa podestów ruchomych jest ciekawą pracą pełną wyzwań. Dobrze ze się zajęłam takimi rzeczami, a nie siedziałam tylko przy telefonie i obsługiwałam klientów. Trzeba myśleć o swojej przyszłości, żeby przychodzić do pracy z radością i uśmiechem, a nie z przymusu.