Nieskazitelne paznokcie i zadbane dłonie

Już od kilku lat światem beauty zawładnęły lakiery hybrydowe. Dlaczego stały się sławne i lubiane przez większość kobiet, stylistek paznokci oraz kosmetyczek? Stało się tak z pewnością ze względu na ich niebywałą trwałość. Hybryda, jak jej sama nazwa wskazuje jest to połączenie kilku najbardziej pożądanych funkcji, zalet lakieru do paznokci razem.

Fantastyczny manicure dzięki lakierom hybrydowym

najlepsza hybryda do paznokciKtoś kto ją stworzył z całą pewnością jest wychwalany przez wszystkie kobiety, jakie kiedykolwiek miały okazję nosić lakier hybrydowy na swoich paznokciach. Utrzymuje się on na paznokciach zazwyczaj około trzech tygodni, a nawet i o wiele dłużej. Jedynym mankamentem, jaki uniemożliwia dłuższe cieszenie się paznokciami hybrydowymi jest nieestetyczny odrost. Powstaje on wskutek naturalnego wzrostu paznokcia. Od ponad dwóch lat zajmuję się stylizacją paznokci oraz rzęs i wiele moich klientek tak samo jak ja uwielbia manicure hybrydowy. Oprócz trwałego i mocnego lakieru paznokieć wzmocnić można również żelową bądź akrylową bazą. To także w dużym stopniu wypływa na nieskazitelny wygląd naszych paznokci. Gdyż nie łamią się one wskutek jakichkolwiek uderzeń czy podczas fizycznej pracy lub porządków domowych. Kiedy ktoś zadaje mi pytanie „co ty robisz, że masz taki piękny manicure?” zawsze odrzekam, że do dbania o dłonie i ich wgląd jest najlepsza hybryda do paznokci. Tak jak wspomniałam wcześniej jest ona mocna i trwała i długo się utrzymuje. Nie musimy martwić się tym, że niespodziewanie zostałyśmy zaproszone na randkę albo ważne spotkanie, a nasze dłonie wyglądają mało reprezentacyjnie.

To skutkuje również tym, że nie musimy zmagać się z nieestetycznymi odpryskami, z jakimi mamy do czynienia podczas noszenia manicure klasycznego. Najlepsza hybryda do paznokci jest dostępna w wielu punktach sprzedażowych różnych firm kosmetycznych, drogeriach bądź w sklepach internetowych producentów tychże lakierów.