Nosidełka ergonomiczne dla dziecka siostry

Moja siostra ma dwójkę dzieci. Ma syna siedmioletniego oraz córkę, która niedawno się urodziła. Tak naprawdę zastanawiałam się nad tym co kupić dla jej córki. Co prawda widziałam już córkę mojej siostry i dałam jej jakąś maskotkę.

Nosidełka ergonomiczne to prawdziwy hit

nosidełka ergonomiczneJednak tym razem gdy będę ja odwiedzała chcę dać jej coś lepszego. Coś co na pewno się jej przyda. Mieszkam w Warszawie i tu jest naprawdę bardzo dużo dobrych sklepów z rzeczami dla dzieci. W jednym ze sklepów pani poleciła mi nosidełko ergonomiczne dla małej. Nie byłam do końca przekonana co do tego czy takie nosidełko będzie na pewno dla niej dobre. W sumie nie słyszałam żeby siostra ze starszym synem używała takich rzeczy. Pani w sklepie zapewniała mnie, że te solidnie wykonane nosidełka ergonomiczne to prawdziwy hit ostatnich lat. Ja nie twierdzę, że tak nie jest tylko po prostu się na tym zupełnie nie znam. Pani zademonstrowała mi jak je się używa. Pokazała, że dzięki niemu matka ma dwie ręce wolne jeśli tylko tego chce. Także łatwiej jest wtedy pogodzić różne obowiązki domowe z opieką nad maleństwem. Można w takie nosidełko wziąć także dziecko na spacer zamiast do wózka. Przecież wtedy gdy maluszek zrobi się już trochę ciekawski to z perspektywy takiego nosidełka będzie chętnie oglądał go otaczający świat. Pani w sklepie była jak dla mnie tak przekonywująca, że stwierdziłam że muszę kupić to nosidełko bo wpłynie ono świetnie zarówno na moją siostrę jak i na maleństwo. Musiałam kupić coś dla starszego syna siostry. Pani tym razem także okazała się być bardzo pomocna. Poleciła mi bym kupiła coś takiego jak sprytna plastelina bo to dzieci w jego wieku bardzo lubią.

Ta plastelina była zupełnie inna niż taka normalna. Można było z nią robić dosłownie wszystko. Nawet świeciła w ciemności. Miałam tylko nadzieję, że syn siostry jeszcze takiej nie ma.