Nowa sypialnia w mieszkaniu – nowe łóżko do sypialni

Jakiś czas temu z mężem urządzaliśmy naszą sypialnię. Co prawda nasze mieszkanie kupiliśmy parę lat temu. Jednak za sypialnię wzięliśmy się prawie po pięciu latach mieszkania. Najpierw trzeba było zrobić po prostu nową kuchnię. Potem była pora na łazienkę.

Urządzamy sypialnię po remoncie

łóżko do sypialni

A wiadomo, że kuchnia i łazienka to dość kosztowne pomieszczenia. Po prostu musieliśmy trochę oszczędzić by móc zrobić sobie sypialnię. Co prawda mogliśmy zrobić ją już rok wcześniej ale wtedy zdecydowaliśmy, że pojedziemy na fajne wakacje za granice. W końcu nie wszystkie oszczędności mogliśmy przeznaczać na remonty. Nam też należało się odpocząć gdzieś. Meble do sypialni wybieraliśmy w salonie meblowym. Ten salon meblowy znajdował się w Bydgoszczy także musieliśmy pojechać tam kawałek. Jednak woleliśmy jechać akurat tam niż wybierać w naszej małej miejscowości, w której wybór jest jednak dużo mniejszy. Zastanawialiśmy się nad tym jakie materace są dla nas najlepsze. Ja nie widziałam po prostu czy lepsze są materace do spania twarde czy takie średnie. Wiedziałam, że na pewno materace miękkie odpadają. Chociaż na pierwszy rzut wydają się być bardzo wygodne to tak na dłuższą metę może na nich nie spać się dobrze i zdrowo. Jeśli chodzi o łóżka drewniane to chciałam żeby było jak najbardziej klasyczne. W naszej sypialni najlepiej będą wyglądały klasyczne, solidne łóżka do sypialni w Bydgoszczy, bo chcę ściany pomalować na różne wzory i chcę dodać kilka dodatków. A najlepiej jednak jeśli niektóre elementy nie były jakieś mocno rzucające się w oczy bo bardzo łatwo jest przesadzić.

Z mężem wybraliśmy twardy materac dwustronny. Bo razem wolimy chyba bardziej spać na twardej powierzchni. Materac ten kosztował chyba trzy razy więcej niż łóżko. No, ale dobry materac to podstawa. Stelaż łóżka można zawsze zmienić.