Nowa walizka podręczna

Bardzo często latam samolotami, ponieważ kocham podróżować. Jak wiadomo hobby tego typu nie należy do najtańszych. Dlatego też bardzo często kupuję tzw. bilety last minute, które są o wiele tańsze. Niestety często takie bilety, choć są w bardzo atrakcyjnych cenach, nie obejmują opłaty za duży bagaż. Musiałam więc nauczyć się mieścić najpotrzebniejsze rzeczy do walizki wielkości bagażu podręcznego.

Szukałam solidnej walizki kabinowej

walizki do ryanairaKiedy pomyślałam o moich ostatnich wycieczkach zorientowałam się, że najczęściej latam liniami lotniczymi Ryanair. Dlatego też postanowiłam kupić walizkę dobrej jakości, idealnie dopasowaną do maksymalnych wymiarów bagaży podręcznych przyjmowanych przez właśnie tę, konkretną linię lotniczą. Znalezienie walizki do Ryanaira nie było trudne. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych ofert było naprawdę dużo. Ja jednakże chciałam znaleźć walizkę w stu procentach dostosowaną do moich potrzeb. Walizka musiała być przede wszystkim lekka, ponieważ bagaż podręczny nie może przekraczać 10 kilogramów, a to nie jest wcale tak dużo jeżeli odliczy się od tego ciężar walizki. Najczęściej dość spory ciężar. Zależało też mi na tym by moja walizka kabinowa miała też po prostu fajny design. Szczególnie zależało mi na znalezieniu walizki w kolorze różowym. Na szczęście udało mi się znaleźć walizkę podręczną, która spełniała wszystkie moje oczekiwania i była bardzo wysokiej jakości.

Jestem zadowolona ze swojego wyboru. Walizka, którą kupiłam nie dosyć, że jest piękna (bo różowa) to do tego jeszcze jest bardzo lekka, a na tym bardzo mi zależało. Wymiary są idealne, a więc nie miałam i z pewnością w przyszłości nie będę mieć żadnych problemów by mieścić się w dopuszczalnych wymiarach bagażu podręcznego każdej linii lotniczej.