Nowoczesne bramy od Hormann

Już ponad 80 lat na polskim rynku działa firma Hormann oferująca różnego rodzaju bramy. Najpopularniejsze są bramy garażowe, które mogą być indywidualnie dopasowane do naszych potrzeb. Możemy bramę garażową zakupić do budynku klasycznego, ale także takiego, który został wykonany w nowoczesnej technologii.

Bramy garażowe oraz segmentowe, a także uchylne

bramy hormann w BielskuZawsze, kiedy decydujemy się na zakup bramy to powinniśmy postawić na produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Będziemy mieli wtedy pewność, że zagwarantuje nam taka brama bezpieczeństwo, a także wysoki komfort użytkowania. Dzięki temu, że konstrukcja bramy segmentowej otwierana jest pionowo, to brama dodatkowo oszczędza nam dużo miejsca przed garażem oraz w jego wnętrzu. Nowoczesne bramy Hormann w Bielsku są wyjątkowo elastyczne oraz dodatkowo uszczelnione, aby zapewnić odporność na działanie warunków atmosferycznych. Popularne są również garażowe bramy uchylne, które zapewniają trwałość oraz niezawodność w działaniu. Na polskim rynku produkuje się takie bramy, które dodatkowo wyposażone są w nowoczesne rozwiązania, abyś zabezpieczać przed opadnięciem skrzydła bramy oraz przed podważeniem. Kiedy decydujemy się na wybór odpowiedniej bramy, to możemy również zdecydować się na niezawodny napęd, który będzie sterowany za pomocą pilota. Będziemy wtedy mogli bez wysiadania z samochodu otwierać oraz zamykać bramę i jest to najlepsze rozwiązanie na wypadek padającego deszczu.

Dla właścicieli domów, którzy mają garaże z bardzo niskim nadprożem, najlepszym rozwiązaniem jest brama podsufitowa. Z kolei brama rolowana najlepiej sprawdza się w sytuacji, kiedy musimy zachować odpowiednią ilość miejsca pod sufitem. Jeszcze innym rozwiązaniem są bramy segmentowe boczne, które najlepiej sprawdzają się w garażach ze skośnym dachem.