Nowy komputer i serwis komputerów

Mam na imię Kamil i mieszkam w Krakowie. Jestem z zawodu informatykiem i prowadzę w moim mieście serwis komputerów. Naprawa komputerów to dla mnie chleb powszedni, robię to na co dzień od paru lat i wszyscy byli zawsze zadowoleni z moich usług, ponieważ miałem bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi serwisami, które głownie były tak zwanymi sieciówkami.

Serwis komputerów jest zawsze pomocny

serwis komputerówPewnego dnia do mojego sklepu przyszedł mały chłopiec ciągnąc za sobą coś, co przypominało worek. Jego ubrania wyglądały na brudne i zniszczone, jednak z jego oczu emanowało dobro i spokój. Chłopiec przywitał się kulturalnie i zapytał czy dam rade naprawić jego stary komputer. Był to bardzo przestarzały model komputera, wiec nie miałem do niego części. Jednak wiedziałem, ze chłopca nie stać na nowy komputer, myślę nawet, że nie było go stać na naprawę swojego starego komputera. Jako, że mam dobre serce postanowiłem mu pomóc, kazałem mu przyjść tu jutro po południu. Kiedy chłopiec wyszedł zamknąłem sklep i wziąłem się do pracy. Postanowiłem złożyć mu nowy komputer. Praca nie trwała zbyt długo z racji doświadczenia jakie posiadam zajęło mi to parę dłuższych chwil. Następnego dnia tak jak myślałem, przyszedł chłopiec. Wręczyłem mu ciężkie, ale zgrabne opakowanie i powiedziałem, że w środku jest nowy komputer i że nie musi nic za niego płacić. Sprawdzony przez wielu serwis komputerów z Krakowa jak widać pomoże każdemu, bo jak tu nie pomagać, gdy jakiś komputer jest popsuty.

Chłopiec w tym momencie rozpłakał się, rzucił się na mnie ściskając najmocniej jak umiał. Podziękował bardzo za prezent jaki mu podarowałem, zapytał, czy jakoś możne mi się odwdzięczyć. Powiedziałem, ze od jutra może przychodzić do mnie do sklepu i nauczę go, jak składa się komputery.