Nowy pensjonat kuzyna

Mój kuzyn otworzył ostatnio nowy interes. W sumie nie zdziwiłam się, że robi teraz coś innego. W sumie przez parę lat pracował bardzo ciężko za granicą i odkładał pieniądze by móc otworzyć w Polsce coś swojego.

Willa kuzyna robiła piorunujące wrażenie

willa sudetyW sumie odkąd tylko wyjechał planował wrócić do Polski. Jednak nie wyobrażał sobie iść gdzieś do pracy, chciał otworzyć koniecznie coś swojego. Uważał, że po prostu jest typem, który nie potrafi pracować na etacie. Stwierdził, że otworzy pensjonaty w Kudowa zdrój. Ja uważałam, że jest to świetny pomysł. W sumie noclegi w takiej miejscowości jak Kudowa były na pewno potrzebne. Kuzyn chciał mieć w sumie apartamenty dla bardziej wybrednych gości, a także pokoje dwuosobowe z łazienkami. Kuzyn z zawodu był informatykiem także zrobił także świetna stronę internetową, która promowała dwa pensjonaty, które kupił. W sumie nawet przed stronę internetową można było dokonać rezerwacji. Na początek działalności miał także bardzo konkurencyjne ceny za dobę. Były na tyle konkurencyjne, że miały przyciągnąć nowych klientów, a także przekonać klientów już przyjeżdżających do kudowy by tym razem skorzystali z jego pensjonatu. W sumie bardzo szybko zapełnił się kalendarz na następne parę miesięcy. Kudowa zdrój jest bowiem taką miejscowością gdzie turyści przyjeżdżają całym rokiem. W końcu ze względu na wysokie zainteresowanie stwierdził, że nadszedł czas by zacząć podnosić ceny za pobyt. W sumie i tak zainteresowanie nie malało. Stwierdził, że tylko zarobi trochę pieniędzy i zainwestuje je w jeszcze jedno miejsce.

Może tym razem będzie to po prostu większy obiekt. Kuzyn zadzwonił do mnie ostatnio i zaprosił mnie na kilka dni do siebie. Byłam bardzo szczęśliwa gdyż w sumie miałam nadzieję, że dostanę w końcu takie zaproszenie. W sumie byliśmy bardzo bliską rodziną.

Więcej informacji na www.willa-sudety.pl