Ochraniacze dla konia zrobiły na nas wrażenie

W mojej klasie tym razem uczniowie zapoznali się panią Karoliną Szwarczewską, jedną z najlepszych trenerek i ujeżdżaczek koni w kraju. Pani Karolina oprócz prowadzenia wielkiej stadniny w środkowej części naszego województwa, prowadzi też sklep o profilu jeździeckim.

Co było takiego wyjątkowego w ochraniaczach dla konia?

akcesoria jeździeckie

Fantastycznie była przygotowana, ponieważ ubrana była w bryczesy damskie, przyniosła ze sobą akcesoria jeździeckie, więc dzieci zaczęły się wszystkiemu przyglądać z zaciekawieniem. Ja mogłem usiąść i podziwiać bryczesy damskie, które wspaniale opinały pośladki prelegentki. Och, rozmarzyłem się przez chwilę, aż zapragnąłem być koniem, jeśli wiecie o czym ja mówię. Tak te bryczesy damskie wyjątkowo podkreślają urodę kobiety, zwłaszcza tak wysportowanej. Przyniosła też czaprak w różnych formach. Czaprak to taka bawełniana narzuta pod siodło, głównie służąca aby ochronić grzbiet konia, ale też ma funkcję ozdobna. Pani Karolina miała swój olimpijski czaprak, ozdobiony kołami olimpijskimi i logo olimpiady na której była. Czaprak był bardzo ładny i zadbany, a to dlatego, że był używany jedynie podczas igrzysk olimpijskich. Prawie wszystkie akcesoria jeździeckie podobały się moim uczniom, zadawali bardzo szczegółowe pytania, niektórzy od razu chcieli się zapisać do szkółki. Zainteresowanie również wzbudziły trwałe ochraniacze Veredus ponieważ nigdy czegoś takiego nie widzieli. Pani Karolina opowiedziała dokładnie do czego służą ochraniacze dla konia, powiedziała w jaki sposób się je zakłada, w jaki sposób chronią nogę konia.

Ochraniacze dla konia różnią się oczywiście, mają różne kategorie, dlatego też o wszystkim pani Karolina opowiedziała. Trzeba przyznać,że spotkanie było bardzo udane, ja mogłem podziwiać bryczesy damskie. A poza tym dała mi swój numer, już jest zysk.