Ogrody są moją wielką pasją!

Cześć, mam na imię Marek i chciałbym wam dzisiaj opowiedzieć nieco o sobie i o swojej pracy. Mam 35 lat, wspaniałą żonę i małego 2 letniego synka. Jeszcze w czasach licealnych moją wielką pasją było projektowanie ogrodów i to właśnie z tym zajęciem postanowiłem związać swoją przyszłość.

Projektuję i pielęgnuję ogrody

pielęgnacja ogrodówW tym celu opuściłem Trójmiasto i udałem się na studia do stolicy. Tam przez lata nauki odbywałem staże w największych biurach projektowych. Jednak tęsknota za miastem Gdańsk, doprowadziła mnie do potrzeby powrotu na tereny rodzinne. Całe szczęście, że podjąłem taką decyzję, ponieważ to właśnie tu poznałem swoją żonę i założyłem własną firmę. Na co dzień zajmuje się projektowaniem ogrodów. Jednak nie tylko planowanie przestrzeni leży w zakresie moich obowiązków. Moja firma zajmuje się ogrodami kompleksowo. Zatrudniam parę osób, ale najchętniej i tak sam biegam z łopatą po podwórku. W zakresie naszych usług leży na przykład zakładanie ogrodów, czyli przygotowywanie gruntu, doprowadzanie systemów nawodnień. Zakładamy również na życzenie klientów małe zbiorniki wodne i ogólnie rzecz biorąc wszystko, co tylko sobie człowiek zażyczy. Muszę wam powiedzieć, że osobiście kocham ogrody. Uważam nawet, że każdy człowiek w miarę swoich możliwości, powinien mieć swój kawałek zieleni. Ja oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy ma czas na takie kwestie jak profesjonalna pielęgnacja ogrodów w Gdańsku, jednak moim zdaniem mimo wszystko powinniśmy wygospodarować chwilę, nawet na te trzy roślinki w doniczce. Ja naprawdę nie mógłbym żyć bez roślin.

Czasami nawet moja żona, jest już zazdrosna o te wszystkie kwiatki. Kochani, jeśli wy też macie, podobnie jak ja bzika na punkcie ogrodów, koniecznie dajcie znać. Pozdrawiam serdecznie i życzę wam dużo zieleni. Trzymajcie się!