Oryginalny sposób podania prosecco

Prosecco to jeden z rodzajów wina musującego, które pochodzi z Włoch. To właśnie w tamtych rejonach jest ono wyjątkowo popularne, a grono jego fanów stale się zwiększa. Trunek ten coraz częściej serwowany jest z okazji różnych uroczystości, dzięki czemu powstaje coraz więcej usług, z których możemy korzystać, jeśli chcemy zaserwować naszym gościom ten rodzaj alkoholu.

Jak w ciekawy sposób serwować prosecco?

proseco vanPodczas różnego rodzaju uroczystości serwowanie alkoholu wydaje się być oczywiste. Prosecco jednak jest jedną z nowości, która pojawia się na naszych stołach, podczas wesel, czy też jubileuszy. Z tego też powodu zależy nam na tym, aby również sposób jego podania był naprawdę oryginalny. Dobrym pomysłem jest wynajęcie vana wraz z obsługą, z którego wydawane będzie prosecco prosto z kija, czyli z beczki. Proseco van prezentuje się doskonale, ponieważ wykonany jest w dużej mierze z drewna. Dodatkowo dekorowany jest bluszczem, co sprawia, że wygląda on naprawdę oryginalnie. Nie musimy jednak martwić się tym, ze z usługi takiej mogą skorzystać jedynie te osoby, których uroczystość jest plenerowa. van ten jest niestandardowych rozmiarów. Jest dużo mniejszy, więc jeśli sala, w której organizujemy uroczystość ma odpowiednio duże wejście, van może wjechać do środka i to tam będą serwowane trunki. Takie rozwiązanie jest naprawdę atrakcyjne i budzi ciekawość zaproszonych gości.

Chętnie korzystają oni z możliwości napicia się prosecco prosto z beczki i to w taki oryginalny sposób. Wbrew pozorom koszty wynajęcia takiego vana nie są duże, w związku z czym coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z takiej możliwości. Aby znaleźć odpowiednią firmę, która wynajmuje mini vany z prosecco, wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki internetowej.