Osuszanie starego pałacyku

 

Wiele osób marzy o tym, aby zamieszkać w pałacu. Kiedy znajdziemy świetną okazję, żeby nasze marzenia się spełniły, często podejmujemy decyzje pod wpływem emocji i kupujemy stary pałacyk, który wymaga remontu. Podczas prac okazuje się jednak, że budynek ten wymaga osuszenia,

Osuszanie starego budynku

Razemosuszanie starych budynków w Warszawie z mężem od dawna marzyliśmy o tym, aby zamieszkać w pałacu. Kiedy znalazłam ogłoszenie w Internecie o tym, że ktoś chce sprzedać stary mały pałac, który wymaga generalnego remontu od razu do niego napisałam. Cena, którą żądał nie była zbyt wysoka więc bez większego namysłu zgodziliśmy się go kupić. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, aby zobaczyć go na żywo zrobił na nas jeszcze większe znaczenie. Podpisaliśmy więc umowę i od razu zabraliśmy się do pracy. Okazało się jednak, że w budynku jest wilgoć a w niektórych pomieszczeniach nawet pleśń. Wiedziałam, że to nie wróżyło nic innego. Na szczęście znalazłam ogłoszenie: osuszanie starych budynków w Warszawie. Postanowiłam zadzwonić i dowiedzieć się więcej szczegółów. Następnego dnia przyjechali pracownicy wraz ze sprzętem. Rozstawili go w każdym pomieszczeniu i uruchomili. To były duże suszarki, których zadaniem było osuszenie budynku. Jednak samo osuszenie nic by nie dało, ponieważ należało znaleźć źródło problemu i je usunąć. Poszukiwania nie zajęły dużo czasu, już następnego dnia izolacja została naprawiona a budynek osuszony. Mogliśmy więc przystąpić do dalszych prac.

Razem z mężem jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie żałujemy decyzji o kupnie pałacu. Jeśli wam również przydarzy się taka sytuacja warto zaufać specjalistom, którzy znają się na osuszaniu budynków i pomogą nam rozwiązać problem ciągle powracającej pleśni. Dzięki temu nie będziemy musieli sprzedawać naszego wymarzonego domu.