Outsourcing kadrowo-płacowy – nowa firma

Mam na imię Iza. Powoli kończę studia zagraniczne. Za dwa miesiące wracam do kraju z pomysłem na biznes. Nie chce zostać za granicą. Tęsknię za znajomymi i za rodziną oczywiście. Za granica jest lepszy start dla młodych ale trzeba się umieć odnaleźć w innej rzeczywistości.

Agencja pracy i outsourcing kadrowo-płacowy

agencja pracy

Trzeba mieć silną wolę i samozaparcie. Mi się tu podoba ale wyjazd traktowałam od początku tylko na czas nauki. Nie zakładałam nigdy, że tu zostanę na stałe. Wiedziałam, że zdobędę wykształcenie i będę wracać. Szukałam tutaj tez pomysłu na siebie w moim kraju. Postanowiłam, że po powrocie do kraju otworzę swoją firmę. Agencja pracy tymczasowej za granicą jest bardzo popularna. Agencja pracy tymczasowej oferuje różne oferty pracy. Praca na stałe lub tylko na jakąś część etatu. Chcę wprowadzić leasing pracowniczy. Ta forma polega na wynajmowaniu pracowników do różnych firm. Pracownik musi wyrazić na to zgodę. Umowa podpisywana jest na pewnie czas. Po zakończeniu współpracy pracownik jest wynajmowany do innej firmy. Dzięki temu zdobywa doświadczenie. Firma rekrutacyjna sprawdza firmę, której chce wynająć pracownika i oczywiście załatwia wszelkie formalności. Za granicą modny jest także outsourcing kadrowo-płacowy. Jest firma która zatrudnia wyspecjalizowanych specjalistów z wykształceniem kadrowym. Eksperci przyjmują zlecenie prowadzenia firmy w tej dziedzinie. Solidny outsourcing kadrowo-płacowy zajmuje się przygotowywaniem wszystkich formalności, dba o prawidłowe prowadzenie działalności jeśli chodzi o tę dziedzinę.

Outsourcing pracowniczy nie jest wykorzystywany w naszym kraju. Z tego co się dowiedziała, powoli powstają takie firmy ale to dopiero u nas raczkuje. Postanowiłam spróbować i mam nadzieje, że mi się uda przekonać pracowników do takiej współpracy.