Perfumy i różnego rodzaju zapachy

Już jako dziecko miałam bardzo wyczulony zapach, zawsze również z racji tego interesowałam się różnego rodzaju zapachami. Już jako nastolatka umiałam rozpoznać praktycznie każde nuty zapachowe w perfumach, bez patrzenia na skład. Także nie trudno się domyślić, że zawodowo zajęłam się tworzeniem perfum i przeróżnego rodzaju zapachów.

Marketing zapachowy to nowość

marketing zapachowyW ostatnim czasie dziedzina, jaką jest jednakże marketing zapachowy stała się bardzo popularna, także dzięki temu zleceń moja firma, w której pracuję ma dużo, dużo więcej niż wcześniej. Jeszcze kilka lat temu marketing zapachowy nie był tak popularny, przynajmniej w naszym pięknym kraju, także zleceń aż tyle nie było. Chociaż pracy i tak było sporo, ponieważ głównie ta moja firma wykonywał różnego rodzaju drogeryjne perfumy. Teraz bardzo popularna stała się aromatyzacja. Także głównie w ostatnim czasie częściej niż perfumy wykonuję różnego rodzaju kompozycje zapachowe, które następnie są wykorzystywane do aromatyzowania różnych pomieszczeń, głównie z tego, co wiem, to sklepów, czy hoteli. Ogólnie rzecz biorąc osobiście dużo bardziej wolę tworzenie perfum, jednakże do każdego zlecenia, które muszę wykonać podchodzę w sposób profesjonalny i staram się je wykonać najlepiej, jak tylko potrafię, tak żeby klient z mojej pracy był zadowolony. Moja firma również wprowadziła w ostatnim czasie na rynek preparaty, dzięki którym możliwa jest neutralizacja zapachów. Ja na szczęście nie biorę udział przy tworzeniu i kreowaniu takich preparatów, dzięki Bogu moim zadanie jest tworzenie zapachów i to mi, jak najbardziej pasuje.

Tworzenie zapachu nie jest łatwe, czasami trzeba spędzić kilka długich godzin na tym, żeby idealnie dobrać do siebie nuty zapachowe, tak aby do siebie pasowały i idealnie się ze sobą komponowały.

Czytaj więcej na: http://aromadozator.pl