Piękne i stylowe okna drewniane

Wybrałam sobie naprawdę oryginalny projekt domu. Nie był to typowy prostokąt z dwuspadowym dachem. Zależało mi na czymś wyjątkowym, co będzie się wyróżniało. Faktycznie, w okolicy nikt nie miał nawet zbliżonego domu do mojego. Budowlańcy bez problemów sobie poradzili z wykonaniem go.

Okna drewniane na wymiar

solidne okna drewniane na zamówienieSchody zaczęły się później. Drzwi wejściowe szybko dopasowałam. Do wnętrz zamówiłam drzwi przesuwne z drewna. Jednak nie wiedziałam co zrobić z oknami. Były one wąskie, ale wysokie i do tego miały łukowe zakończenie. Nigdzie stacjonarnie takich kupić nie mogłam. Nie łudziłam się, że będą tanie, w końcu każda rzecz niestandardowa jest droższa. Ale nie sądziłam, że samo znalezienie czegoś dobrego, nawet drogiego, będzie tak trudne. W końcu zwróciłam się bezpośrednio do producenta. Na jego stronie było napisane, że tworzy on solidne okna drewniane na zamówienie. Wysłałam swoje zapytanie wraz z projektem domu i przykładami okien które mi się podobają, których zdjęcia znalazłam w sieci. Już następnego dnia dostałam odpowiedź, że wykonanie takich okien jest możliwe i że mogę się umówić z fachowcami, którzy na miejscu dokonają wszystkich pomiarów. Byłam tym zachwycona. Od razu do nich zadzwoniłam i umówiłam się na następny dzień. Eksperci pomierzyli otwory okienne, zrobili zapiski i powiedzieli, że na okna czeka się do miesiąca. To i tak nie był odległy termin. Wybrałam kolor i wykończenie ramy okiennej, a następnie wpłaciłam zaliczkę za wszystkie okna.

Okna przyszły w terminie. Producent zajął się nie tylko ich wykonaniem, ale także montażem. Miałam pewność, że wszystko jest należycie zrobione. Zdecydowanie polecam tę firmę. Cały proces zamawiania przebiegał profesjonalnie, uczciwie i bezproblemowo. Ceny i terminy także były na plus.