Po studiach będę ozdabiał nowe mieszkania

Kończę studia z aranżacją wnętrz na czele. Chce projektować mieszkania, zwłaszcza w Bydgoszczy. Kocham te miasto i ludzi w nim żyjących, dlatego chcę im wszystkich uszczęśliwić.

Mieszkania dopasowane do klienta

mieszkaniaMieszkania w Bydgoszczy są bardzo fantastyczne, ale wiem, ze mogą być też oryginalne, dlatego chcę aby moje mieszkania były najlepsze. Chcę być marką eksportową z Bydgoszczy. Moje nowe mieszkania w Bydgoszczy będą dopasowane do wszystkich klientów. Trzeba być elastycznym, poznawać swoich chlebodawców, aby im mieszkania służyły przez wiele lat. Tak mieszkania jakie będę produkował będą najwspanialsze w całej Bydgoszczy. Już mam mieszkania, jakie zaprojektowałem mojej znajomej, moim kolegom oraz rodzinie. Podobały im się i dzięki temu mam wiarę w siebie, że te mieszkania, jakie będę projektował komercyjnie, będą też przyjęte bardzo dobrze. Moje mieszkania często też bedą zawierały nutkę mojej artystycznej duszy. Chcę aby były mieszkania w połączeniu, na przecięciu stylu współczesnego z rustykalnymi elementami i zdobieniami. Moje mieszkania będą też sprzedawać się bardzo szybko, może ulotki zostawię w miejscu w którym sprzedaje się mieszkania, dzięki temu będę miał większą rzeszę klientów. Tak trzeba myśleć w przód, nie można od razu liczyć, że się posypią zlecenia. Najważniejsze, aby te mieszkania się podobały pierwszym komercyjnym klientom, a reszcie się już przekaże i od razu posypią się zlecenia. Bydgoszcz to miasto spełnionych snów, dlatego myślę, że nie będzie kłopotu z realizacją swoich marzeń i firmy. Moja firma i mieszkania jakie będę urządzał, powinna w przeciągu roku być znana, co najmniej na daleki północ naszego kraju.

Może moje mieszkania będę projektował na południu naszego kraju, ale to jeszcze może poczekać. Aj muszę skoczyć studia i zacząć pracować.