Polecane remontowe firmy z Ostrołęki

Po śmierci dziadka okazało się, że jako jedyna wnuczka, dostałam w spadku jego mieszkanie. Był to dla mnie ogromny szok, bo nie sądziłam, że to właśnie ja dostanę to mieszkanie, tym bardziej, że dziadek miał kilkoro dzieci. Jako, że bardzo kochałam i szanowałam dziadka, to postanowiłam, że mieszkania nie sprzedam, tylko się tam przeprowadzę.

Sprawdzona firma remontowa z Ostrołęki

firmy remontowe ostrołękaJako że mieszkanie jest bardzo stare i wymaga gruntowego remontu, to potrzebowałam wziąć kredyt. Wyceniłam sobie mniej więcej jakie będą koszty materiałów, przejrzałam firmy remontowe Ostrołęka to moja miejscowość, więc ekipa musiała być stąd i po wycenie pojechałam do banku. Kredyt udało mi się w sumie dostać od ręki. Brak dzieci, stała praca na umowę, więc żadnych problemów z gotówkowym kredytem nie było. Tak naprawdę pieniądze miałam w ręku, firmę wybrałam, więc można się było brać za robotę. Fachowcy byli naprawdę słowni, pracowali od rana do później nocy, tak żeby jak najszybciej skończyć. Wiadomo, jakoś nie spieszyło mi się z tym remontem bardzo, ale wzięłam wolne w pracy na ten czas i chciałam jak najszybciej wrócić, a nie musieć brać dodatkowego urlopu. Każdy mi mówił, że taki remont pochłonie mnóstwo pieniędzy i czasu, żebym dała sobie spokój, a nie pakowała się w kredyty i zadłużenia. Ale ja z szacunku do dziadka nie chciałam sprzedawać miejsca, gdzie się wychowywał. A ja również miałam mnóstwo pięknych wspomnień z tego miejsca.

A i tak wynajmowałam do tej pory mieszkanie, to musiałam płacić czynsz, a tak spłacając kredyt za remont tak naprawdę inwestuję w coś własnego. Dzięki cudownej ekipie remontowej po dwóch tygodniach wszystko było gotowe. Nikt mi nie wierzył, że można w tak szybki sposób zrobić mieszkanie tak naprawdę od podstaw.