Pomoc radcy prawnego

Kiedy zakładałem własną firmę, byłem tym bardzo podekscytowany. Skupiałem się jednak przede wszystkim na tym, by mój wcześniej przygotowany biznesplan wypalił. Nie znałem się na kwestiach prawnych, więc postanowiłem wynająć specjalistę. Niedługo po mojej decyzji, nawiązałem współpracę z radcą prawnym z Jeleniej Góry.

Cenna porada od radcy prawnego

radca prawny w Jeleniej GórzeOdkąd tylko pamiętam, moim wielkim marzeniem było założenie własnego biznesu. Przez wiele lat pracowałem w korporacji. Nie narzekałem na zarobki, jednak czułem się tylko trybikiem w wielkiej maszynie, niemającym wpływu na decyzje firmy. Od dziecka chciałem też posiadać własne przedsiębiorstwo. Do tej decyzji dojrzałem dość późno, jednak uważam, że warto było czekać. Kiedy już postanowiłem, że założę własny sklep internetowy, czułem się świetnie. Zwolniłem się z pracy i zacząłem załatwiać wszelkie formalności związane z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Nie jestem z wykształcenia prawnikiem, a ekonomistą, w związku z czym potrzebowałem szeregu porad. W tym celu pomocny okazał się być znaleziony radca prawny w Jeleniej Górze. Już na pierwszym spotkaniu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Od razu poczułem, że jest fachowcem w swojej dziedzinie. Nie bałem się więc powierzyć mu formalności związanych z założeniem własnej firmy. Czułem, że to kolejna świetna decyzja, którą podejmuję, w związku z rozkręceniem własnego biznesu.

Rozpoczynając współpracę z jeleniogórskim radcą prawnym, byłem bardzo spokojny o formalności związane z założeniem własnej działalności gospodarczej. Radca ten udzielał mi bowiem świetnych porad, na które sam bym nie wpadł. Uwielbiam pracować z ludźmi kompetentnymi i cieszę się, że i tym razem mam ku temu okazję. Jestem bardzo zadowolony, że nawiązaliśmy współpracę!