Pomysł na biznes – stylowy kubek ze zdjęciem

Dzisiaj coraz więcej ludzi lubi wydać pieniądze na różne rzeczy, które w sumie są dla samego bycia. Dlatego teraz coraz większe rzesze mieszkańców naszego globu gubi się w dobrobycie. A ludzie przytomnie myślący wykorzystają to na swoją korzyść.

Kubek ze zdjęciem jest wyjątkowy

kubek ze zdjęciemJak? Otwierając działalność gospodarczą, która będzie produkowała, bądź sprzedawała właśnie takie rzeczy, które nie będą mega drogie, chociaż przebicie na sprzedaży powinno być odpowiednie, ale również takie, żeby ludzi zwyczajnie chcieli to kupować. Co to może być? Najlepszym przykładem na to może być zwykły kubek ze zdjęciem. Jeszcze kilka lat temu piło się herbatę albo ze szklanki albo filiżanki. Później pojawiały się kubki zwykłe. Które moim zdaniem były wystarczające. Później zaczęły pojawiać się kubki z różnymi grafikami, imionami napisanymi itd. Dzisiaj co się robi? Dzisiaj już żeby rozpoznać czyj to kubek to kupuje się stylowy kubek ze zdjęciem i tak każdy pije w domu z kubka, ze swoją podobizną, lub czyjąś tam. Produkcja takiego kubka to: zakup białego kubka – jakieś trzy złote. Odpowiedni nadruk zdjęcia na niego to jakieś trzy – cztery złote. Jednak już kubek ze zdjęciem to wydatek rzędu trzydziestu złotych. Podobnie działają fotomagnesy, jednak tam szczególnie nie ma sensu to. Miejsce na zdjęcia nie jest na lodówce. Zdjęcia lepiej przypiąć w przedpokoju itp.

Ogólnie w miejscu, które się do tego lepiej nadaje. Ludzie jednak kupują takie rzeczy, a zarobek na tym może okazać się naprawdę pozwalający na myślenie nad czymś nowym, co pochłonie większe pieniądze.