Powrót do kraju i otwarcie firmy czyli ekologiczne pranie dywanów

Pięć miesięcy temu założyłem sobie firmę. Przyjechałem z zagranicy i miałem sporo oszczędności. Za granicą bardzo mi się podobało jednak chciałem być bliżej rodziny i moich znajomych. Za granicą byłem trzy lata.

Pranie dywanów jest poszukiwane

pranie dywanówZdążyłem rozejrzeć się jakie biznesy tam się sprawdzają a jakich lepiej w naszym kraju nie otwierać. Mogłem otworzyć salon naprawy samochodów, jednak nie miałem takich umiejętności. Nie byłem też informatykiem, żeby naprawiać komputery. Mogłem co jedynie otworzyć firmę sprzątającą. Za granicą prawie wszyscy korzystali z takich usług. Najczęściej ludzie wynajmowali takie firmy do mycia okien. Moi rodzice mieszkali w domu więc zdecydowałem się u nich koło garażu wysprzątać pomieszczenie gospodarcze i przekształcić je na lokal firmowy. Nie musiałem dzięki temu opłacać wynajmu. Samochód miałem i nim dojeżdżałbym na zlecenia. Zakupiłem profesjonalny odkurzacz czyszczącopiorący jeszcze przez wyjazdem do kraju. Jest on od najlepszego zagranicznego producenta. Spełnia wszelkie normy jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Będę mógł dzięki niemu świadczyć usługi takie jak czyszczenie wykładzin. Odkurzacz będzie sprawdzał się także na ekologiczne pranie dywanów we wrocławiu. Czyszczenie podłóg będę robił za pomocą specjalnej szczotki która czyści dzięki gorącej parze. To najnowocześniejsza technika za granicą. U nas w kraju jeszcze chyba żadna firma w w miejscowości Wrocław nie świadczy takiej usługi. Zastanawiałem się nad wprowadzeniem prania tapicerki. Pranie tapicerki w domu jest dla mnie żadnym problemem. Odkurzacze, które zakupiłem można je także wykorzystać do mebli.

Jeśli chodzi o pranie tapicerki samochodu będę mógł ją świadczyć tylko u klienta w ogrodzie. Jeśli ktoś mieszka w bloku i niestety nie ma garażu to będę musiał odmawiać wykonania usługi.