Praca przy wyjazdach językowych

Moja koleżanka pracuje w biurze podróży. W sumie pracuje już tu parę lat. Ja bardzo się z tego cieszę ponieważ nie raz skorzystałam z tego, że zaproponowała mi wycieczkę po atrakcyjnej cenie. W sumie biuro podróży, w którym pracuje koleżanka mieści się bardzo blisko mojego domu.

Wyjazdy językowe – to my je organizujemy

wyjazdy językowe

Także gdy tylko uda mi się czasem wcześniej skończyć pracę to odwiedzam ją tam. W sumie z moich koleżanek jeszcze z lat licealnych jest to osoba, z która cały czas utrzymuje kontakt. Nie spotykamy się w sumie nigdzie indziej jak tylko w tym biurze podróży jednak są to dość częste kontakty. Właśnie ostatnio udało mi się wcześniej wyjść z pracy i postanowiłam wstąpić a małą kawę do koleżanki. w sumie w ciągu dnia jest u niej mało klientów bo praktycznie wszyscy obsługiwani są mailowo lub telefonicznie. Do biura przychodzą praktycznie tylko po to by kupić już daną wycieczkę. Koleżanka powiedziała mi, że biuro poszerza swoją ofertę, i że może to mnie zainteresować. Będą organizowali obozy językowe dla dzieci i dorosłych. W sumie pierwszy raz słyszę, że jest coś takiego jak obóz językowy dla dorosłych. W sumie moja siostrzenica jeździ na obozy językowe do Anglii i wiem, że jest z tego powodu bardzo zadowolona. Ostatnio były to obozy językowe w Londynie i wręcz chciała przedłużyć swój pobyt tam. Koleżanka powiedziała mi, że na początek będę to obozy językowe z językiem francuskim. W sumie francuski we Francji jest najlepszy i właśnie tam jest go najłatwiej się nauczyć. Szkoda, że na początek będą mieli tylko te obozy do Francji.

Bo w sumie nad takim obozem językowym do Anglii bym się zastanowiła sama. W sumie może bym nawet namówiła siostrę żeby ze mną pojechała. Mam dużo młodszą siostrę i jej taki obóz językowy na pewno by się przydał. No cóż będę musiała poczekać aż będzie więcej ofert.

Więcej na temat organizowanych wyjazdów językowych można przeczytać na – lingwista.com.pl