Pracuję w hurtowni toreb

Pracuję w hurtowni w Poznaniu. W naszej hurtowni można kupić u nas całe wyposażenie do sklepów od mebli po torby foliowe. Ostatnio przełożone zamówił sporo nowości jeżeli chodzi o torby. Do tej pory w ofercie mieliśmy tylko torby foliowe. Były one w różnych wielkościach i kolorach.

Jak wygląda moja praca?

torby papierowe producentPrzełożony zamówił od znanego producenta torby papierowe a także torby reklamowe. Torby papierowe były w różnych wielkościach. Posiadały także różne kolory. Papier, z którego torby papierowe zostały wykonane jest bardzo gruby. Producent gwarantuje, ze torba ta wytrzyma nawet dziesięć kilogramów zakupów. Torby papierowe z nadrukiem myślę że będą cieszyły się dużym zainteresowaniem. Sama sobie już kilka odłożyłam i zamierzam je sobie kupić. Torby są pięknie wykonane i na pewno miło będzie się je nosić do domu. Nawet jak będą ciężkie. Torby papierowe są ekologiczne. Korzystając z nich dbamy o środowisko. Producent wysłała nam także w zamówieniu torby reklamowe. Torby reklamowe były wykonane z różnych materiałów. Mi najbardziej spodobały się bawełniane i materiałowe, które można złożyć w małą kosteczkę. Torby reklamowe składane były do specjalnego materiałowego opakowania. Opakowania te miały różne śmieszne kształty. Były zwierzaki kwiatki a także kółka. Ja zajmowałam się tym zamówieniem. Rozłożyłam cały towar i liczyłam ich stan. Jak podliczyłam całe zamówienie torby papierowe i torby reklamowe a także torby foliowe musiałam wprowadzić do naszego systemu.

Następnie musiałam ustalić cenę na każdą torbę. O tym musiałam porozmawiać z przełożonym. Nie zostawił mi żadnych informacji a nie wiedziałam czy nie zamierza coś zmieniać. Muszę poczekać aż skończy spotkanie z klientem, który zamówił u nas meble do sklepu.

Czytaj więcej na: http://bagprint.com.pl