Producent domków z drewna

Drewno jest w mojej rodzinie od pokoleń. Mieszkamy blisko lasu, w pięknie położonej miejscowości. Mój pradziadek prowadził tartak, natomiast tata z dziadkiem nieco się przebranżowili i otworzyli firmę stolarską. Początkowo wykonywali oni różnego rodzaju meble do ogrodów. Klientów było sporo, w końcu buduje się w okolicach coraz więcej domów. Teraz firma wykonuje nieco większe zamówienia.

Domki mobilne do ośrodków wczasowych

produkcja domków mobilnychOd dziecka mieszkam w pięknie położonej miejscowości. Jest tutaj jezioro i mnóstwo lasów. Z racji bliskości drewna mój pradziadek założył tartak, który potem został przekształcony w zakład stolarski. Do niedawna okolica była bardzo spokojna, wręcz dzika. Dopiero kilka late temu zaczęła rozwijać się tutaj turystyka. Jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać ośrodki wczasowe. Wzrosło zapotrzebowanie na domki letniskowe i mój tata postanowił to wykorzystać. Obecnie przez cały okres letni trwa produkcja domków mobilnych i stałych, które kupowane są przez pobliskie ośrodki wczasowe. Z domków mobilnych korzystają też prywatne osoby. W przypadku domku mobilnego, bowiem, nie trzeba mieć pozwolenia na budowę. A są to naprawdę wygodne domki z drewna, w których beztrosko może spędzić czas cała rodzina. Ośrodki wczasowe chętnie inwestują pieniądze w mobilne domki letniskowe. Dają im one dużo możliwości, jak chodzi o ewentualne zmiany w ustawieniu domków w ośrodku. Produkcja takich domków jest bardzo opłacalna.

Firma mojego taty od wielu lat zajmuje się stolarstwem. Od niedawna zaczęliśmy robić domki letniskowe do powstających przy pobliskim jeziorze ośrodków wczasowych. Najczęściej wybierane są domki mobilne, które można dowolnie przestawiać. W zależności o potrzeb mogą mieć one różne wielkości i być przeznaczone albo tylko na lato, albo na cały rok.