Projekt nowych ulotek dla hurtowni z blachą perforowaną czarną

Ostatnio produkowałem pakiet ulotek dla sporej hurtowni w naszym mieście. Okazało się, że wpadł nowy towar, którym jeszcze nie handlowali i chcieli się tym pochwalić. Generalnie chodziło to co się nazywało perforacja blachy i różne tego konsekwencje.

Blacha perforowana czarna i jej kształty

blacha perforowana czarnaJako grafik, bez problemu ogarnąłem temat. Miałem zrobić ulotki na których będą siatki cięto ciągnione, meble metalowe, stelaże, a nawet siatki druciane. Do projektu miała dojść jeszcze trwała blacha perforowana czarna, która miała wiele rozmiarów, kształtów, możliwości wykonania. Trochę było tego dużo, ale wybrałem najbardziej popularne wzory. Siatka cięto ciągniona też była wrzucona w projekt. Jestem najlepszym grafikiem w mieście, więc dla mnie takie zlecenia to chleb powszedni. Firma jak firma, zlecenie jak zlecenie. W moim programie graficznym mogę nawet przygotować wszystko, nawet takie wzory w których będzie perforacja blachy. Jestem w tym bardzo dobry, zresztą moja dziewczyna mówi, że jej poprzedni chłopak nie był tak uzdolniony graficznie jak ja. Dla mnie zrobienie ulotki na których będą siatki cięto ciągnione to naprawdę coś szalenie łatwego, temat w zasadzie sam się wykonuje. Zleceniodawca aż podskakiwał z zachwytu jak mu pokazywałem pierwsze projekty. Wiadomo, był bardzo zadowolony z mojej inwencji, bo nigdy nie widział tak dobrze jak wyglądają siatki druciane na ulotce. Skupiłem się też na tym, aby blacha preferowana czarna wyglądała bardzo atrakcyjnie, aby każdy chciał ją kupić u mojego zleceniodawcy. W porządku siatki cięto ciągnione wyglądały na tej ulotce i szybko zaczęły schodzić z tego co mi powiedział mój klient.

W porządku więc perforacja blachy się bardzo podobała, dlatego też blacha perforowana czarna sprzedawała się dobrze. Oto to w tej pracy właśnie chodzi.