Promocja poprzez torby płócienne z nadrukiem

Niebawem ma się pojawić nowa oferta na święta w naszej sieci. Jako kierownik punktu mam wymyślić jak zachęcić klientów, żeby skorzystali z naszych usług. Mam tydzień czasu na to, żeby coś wymyślić, dlatego od razu zabrałem się do działania. Długo się zastanawiałem co mogłoby zachęcić klientów do skorzystania z naszej oferty i wpadłem na genialny pomysł!

Torby płócienne pełne niespodzianek!

torby płócienne z nadrukiemKażdemu klientowi, który do nas przyjdzie będziemy dawać torby płócienne z nadrukiem w niskiej cenie, w których będą dokumenty oraz smycze z nadrukiem. Od razu sprawdziłem jakie są ceny na te produkty, żeby wiedzieć, czy ten pomysł przejdzie w zarządzie. Znalazłem nawet firmę, która wykona dla nas torby reklamowe z nadrukiem w niskiej cenie, co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że to świetny pomysł. Od razu poszedłem do pracowników salonu, ażeby powiedzieć im, że mają to być torby z nadrukiem dla klientów oraz smycze z nadrukiem. Pracownicy bardzo optymistycznie zareagowali na mój pomysł. Torby firmowe będą miały informację o świątecznej ofercie, dzięki czemu nawet klient, który jeszcze nie dotarł do naszego punktu, jak zobaczy taką reklamę to do nas zawita. Ale jestem podekscytowany! Wyślę wiadomość pocztą elektroniczną do swojego przełożonego, żeby przedstawić mu swój pomysł. Wskazałem nawet firmę, która wykona dla nas torby płócienne z nadrukiem w niskiej cenie, żeby wiedział, że kompleksowo zająłem się tym zadaniem. Jestem przekonany, że torby reklamowe z nadrukiem na pewno się spodobają w zarządzie. Zostało mi czekać na decyzję, pewnie to trochę potrwa.

Niebawem zresztą ruszamy z kampanią, więc muszę na bok ostawić torby płócienne z nadrukiem i zająć się bieżącymi sprawami. Jak mój pomysł przejdzie, to mój przełożony na pewno będzie ze mnie dumny. Pozostaje mi czekać.