Prowadzę sklep i oferuję tynki typu Luxmal

Jestem Zosia. Prowadzę sklep od trzech lat. W moim sklepie można kupić różne materiały, które są potrzebne do przeprowadzenia remontu. Ostatnio zaczęłam współpracę z bardzo znanym lokalnym producentem. Dzisiaj właśnie dojechał do mnie zamówiony od niego towar.

Tynki Luxmal są nowością na rynku

tynki typu LuxmalWszystko muszę posprawdzać i wprowadzić do systemu. Producent swoją siedzibę ma w miejscowości Częstochowa. Jest ceniony przez specjalistów. Jest wyróżniany także w magazynach branżowych. Postanowiłam spróbować bo dla mnie jest najważniejsza wysoka jakość towarów. Producent zaproponował mi tynk trawertyn. Jest tani a jego jakość jest wysoka. Tynk trawertyn jest najczęściej wybierany przez specjalistów w trakcie remontów. Atrakcyjne tynki typu Luxmal są nowością na rynku. Sprawdzają się w różnych pomieszczeniach. Ich wada może być cena. Są klienci, którzy przeznaczą troszkę więcej gotówki na te tynki. Tynki dekoracyjne cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Producent bardzo je chwalił. Twierdził, że łatwo się je nakłada i na pewno to jest ich główna zaletą. Zamówiłam tez od producenta panele dekoracyjne 3D. Zaproponował mi je w korzystnej cenie w związku z wyprzedażą. Zamówiłam także panele Loft System. Mam nadzieję, że moi klienci będą zadowoleni z tych materiałów. Wprowadzam je właśnie do mojego systemu. Wszystkie materiały znajdą się także na stronie internetowej mojego sklepu. Każde panele i tynki dokładnie opisze aby klienci wiedzieli do czego można je wykorzystać.

Planuje także przygotować stronę z informacjami jak najlepiej panele montować. Na stronie umieściłam także szczegółowo jak należy nakładać na ścianę tynki. Klienci są zachwyceni moimi poradami. Zauważyłam, że największym zainteresowaniem cieszą się tynki Luxmal. Będę musiała je zamówić przy kolejnym zamówieniu.