Prowadzę z mężem firmę z oświetleniem LED

Mam na imię Kasia. Mój mąż prowadzi firmę od dziesięciu lat. Ja mu pomagam i rozliczam wszystkie dokumentny, kiedyś pracowałam w biurze rachunkowym ale od kiedy firma męża potrzebuje mojej pomocy postanowiłam się zwolnic i zaangażować w rodzinną firmę.

Żarówki LED – wybór sprawdzonego producenta

producent oświetlenia LEDZ mężem mieszkamy w domku. Na początku firma była prowadzona w garażu. Oferowaliśmy sprzedaż internetową oświetlenia. Mąż podpisał dobrą umowę z producentem, który oferował mu towary najwyższej jakości. Producent oświetlenia led był znany i ceniony na rynku. Miał dobre produkty w niskiej cenie. Producent oświetlenia led od kiedy podpisał mąż z nim umowę bardzo się rozwinął. Jest znany naszym krajowym rynku ale tez zaczął wysyłkę za granicę. Jako importer oświetlenie led świetnie sobie radzi. Czytaliśmy ostatnio wywiad z właścicielem firmy i opowiadał jak wyglądał jego początek działalności i z czym miał największe problemy. Nasza firma także bardzo rozwinęła się od tamtego czasu. Już nie prowadzimy firmy w garażu. Udało nam się kupić lokal w centrum. Nasza firma dzięki temu bardzo się rozwinęła. Żarówki led od sprawdzonego producenta znacznie bardziej sprzedają się w sklepie stacjonarnym. Nadal wysyłka przez internet jest możliwa. Taśmy led i zasilacze cieszą się sporym zainteresowaniem. Zasilacze led cieszą się dobrymi opiniami ze strony specjalistów. Wiele osób, które je zamontowało cieszą się ze swojej decyzji. Od dnia montażu rachunki za prąd są dużo mniejsze. Cieszymy się z mężem, że nasz rodzinny biznes tak dobrze się rozwija.

Firmę chcemy przekazać w przyszłości naszym dzieciom. Chcielibyśmy żeby byli zabezpieczeni. Żarówki led to przyszłość branży oświetlenia. To sprzęt, który dopiero będzie przezywał swój rozkwit. Taśmy i zasilacze są coraz lepszej jakości. Wiele osób się do nich przekona.