Przedstawiłem ofertę najlepszych klimatyzatorów

W naszym mieście co chwilę powstawały jakieś nowe inwestycje i dzięki temu mogłem przestawiać swoją ofertę większej grupie klientów. Oferowałem klimatyzację do biur i byłem zdania, że moje produkty były bezkonkurencyjne. Dzięki temu miałem tak dobre dochody.

Biurowiec z klimatyzatorami od jednego handlowca

klimatyzatory lg warszawaOstatnio pilnowałem takiej jednej inwestycji, bo chodziło o nowy biurowiec. Wiedziałem, że w takich miejscach wymagana była klimatyzacja i czekałem na odpowiedni moment, ażeby zaoferować swoje klimatyzatory lg warszawa, które idealnie nadawały się do takiego miejsca. Do właściciela budynku dotarłem bez problemu i udało mi się z nim porozmawiać na temat klimatyzacji. Początkowo nie był zainteresowany, ale przedstawiłem swoją ofertę w taki sposób, że od razu się zdecydował. Miałem świetne klimatyzatory z długim terminem gwarancyjnym oraz regularnym serwisem co w znacznym stopniu wpłynęło na decyzję pozytywną tego klienta. Moja oferta mu pasowała również pod względem finansowym, ponieważ dałem mu nieco niższą cenę. W budynku miało zostać zamontowanych ponad dwieście klimatyzatorów i uznałem to za zasadny krok. Moi pracownicy zaraz po podpisaniu umowy współpracy pojechali na miejsce, ażeby zająć się montażem klimatyzatorów. Od klienta otrzymałem zaliczkę, którą przeznaczyłem za zakup klimatyzatorów od producenta. Jak wpłynie pozostała część to przeznaczę ją na wynagrodzenia dla swoich pracowników. Cieszyłem się, że w biurowcu miały być tylko moje klimatyzatory.

To było jedno z największych zleceń, które otrzymałem ostatnimi czasy. Po tej sytuacji byłem odważniejszy i kontaktowałem się z poważnymi przedsiębiorcami, których wcześniej nawet nie brałem pod uwagę. Wiedziałem, że moje szanse na współpracę z tymi ludźmi wzrosły.