Przejmuje od taty internetowy sklep z zabawkami

Jestem Patryk. Mój tata prowadził przez dwadzieścia lat działalność. Zawsze mówił,że jak będzie przechodził na emeryturę przepiszę ten sklep na mnie. Wczoraj z nim rozmawiałem i pytał się jak podchodzę do tego pomysłu.

Internetowy sklep z zabawkami to podstawa

internetowy sklep z zabawkamiCzy jestem nim na poważnie zainteresowany bo on już chętnie by odpoczął. Sklep był w naszej rodzinie od kiery pamiętam. Często spędzałem tam wiele godzin i pomagałem tacie. Obsługiwałem klientów. Bawiłem się z dziećmi a nawet ustawiałem towar. Koledzy ze szkoły zawsze mi zazdrościli bo mogłem oglądać wszystkie zabawki jako pierwszy. Postanowiłem zająć się sklepem na poważnie. Mam pewne pomysły jakby go unowocześnić ale chciałbym o tym dzisiaj z tata porozmawiać. Pojechałem do sklepu i powiedziałem tacie o moich pomysłach. Chciałem rozszerzyć działalność o sprzedaż internetową. Internetowy sklep z zabawkami w dzisiejszych czasach to podstawa. Wiele osób dokonuje zakupów w ten właśnie sposób i to byłaby dla nas spora szansa na rozwój. Nie chce absolutnie wymieniać asortymentu ani zrywać współpracy z obecnymi partnerami. Uważam, że zabawki edukacyjne zamawiane przez tatę są najlepsze. Zabawki wader, którymi nawet ja bawiłem się jak byłem dzieckiem są dostosowane do wieku dziecka. Zabawki wader są w dobrej cenie i spełniają niezbędne wymogi. Wprowadziłbym jedynie zabawki dla niemowląt o które rodzice coraz częściej pytają. Puzzle trefl oczywiście zostawiłbym bo sam lubię układać i co jakiś czas kupuje sobie trudniejszy zestaw. Tacie spodobały się moje pomysły.

Przekazał mi tysiąc złotych żeby zainwestować w internetowy sklep z zabawkami. Tacie zależy żeby ten sklep został w naszej rodzinie. Ja nie chcę go zawieść i zrobię wszystko żeby tak już zostało. Będę robił wszystko żeby mieć dużo zadowolonych klientów.

Więcej o zabawkach na stronie hapik.pl