Przyczepiamy telefon ma magnes

Każda osoba, która regularnie podróżuje samochodem, czy to w celach służbowych, czy też turystycznych, potrzebuje nawigacji z telefonu lub możliwości rozmawiania w trybie głośnomówiącym. Telefon warto wówczas umieścić w specjalnym miejscu tak, żebyśmy mieli go przed sobą. Niezbędny jest do tego specjalny uchwyt, w którym umieszczamy telefon.

Wygodny uchwyt na telefon

uchwyty samochodowe magnetyczneŻyjemy w czasach, w których technologia jest z nami na co dzień i staje się nieodłączną częścią naszego życia. Nie rozstajemy się z naszymi telefonami nawet w podróży. Z racji tego, że współczesne telefony są małymi, przenośnymi komputerami, korzystamy w nich w czasie podróży samochodem z nawigacji lub z możliwości porozmawiania na odległość, nawet przez komunikatory wymagające dostępu do kamery. Dla osób, które korzystają w ten sposób z telefonu w trakcie prowadzenia samochodu, niezbędnym gadżetem jest specjalny uchwyt na telefon. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się uchwyty samochodowe magnetyczne, do których przymocowuje się telefon za pomocą specjalnego magnesu. Zestaw składa się z uchwytu, mocowanego do panelu w samochodzie oraz magnesu, który umieszcza się między telefonem jak jego obudową. Magnes ten po zbliżeniu łączy się z magnesem na uchwycie i w ten sposób mamy telefon przed sobą. Połączenie między magnesami jest na tyle mocne, że telefon trzyma się bardzo mocno i musimy użyć nieco siły, żeby oderwać go od uchwytu.

Korzystanie z telefonu w trakcie prowadzenia samochodu wiąże się z koniecznością posiadania specjalnego uchwytu na telefon. Od jakiegoś czasu bardzo popularne są magnetyczne uchwyty na telefon, które są bardzo proste w użytkowaniu. Przyczepienie telefonu do takiego uchwytu zajmuje niewiele ponad sekundę, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.