Ręcznie zrobiona kartka wszystkim się spodobała

Mój syn niedługo będzie miał roczek. Nie wiem kiedy to zleciało. Dopiero co byłam w ciąży a on już będzie zaraz miał urodzinki. Mikołaj jest bardzo spokojnym dzieckiem. Wesoły, uśmiechnięty i grzeczny. Mało płacze, dużo śpi i je. Generalnie jestem wypoczęta i zrelaksowana. Chodzimy na spacerki, korzystam z każdej wspólnej naszej chwili. Urodziny dla najbliższych organizujemy w naszym domu.

Zdecydowałam się na kupienie pięknej kartki

kartka na roczek ręcznie robionaMieszkamy w domu z ogrodem. Syn urodził się w sierpniu więc pogoda na pewno będzie ładna. Nasza rodzina nie jest za dużo a siostra z bratem mają też swoje pociechy. dzieciaki w ogrodzie będą mogły się pobawić więc nie będzie problemu. Zdecydowałam się na zamówienie tortu z cukierni, z której często coś zamawiamy. Obiadem zajmie się mój mąż, który wspaniale gotuje a ja zdecydowałam się że przygotuję przekąski a także przygotowanie zaproszeń i ozdób urodzinowych. Wczoraj byłam sklepie żeby zakupić balony i inne ozdoby i natknęłam się na piękną kartkę urodzinową. Kartka na roczek ręcznie robiona przykuła moją uwagę. Była duża, przygotowana specjalnie dla chłopczyka. pani, która prowadziła sklep samodzielnie przygotowywała takie kartki. można było wybrać różne ozdoby ale ja zdecydowałam się na tą, która była już gotowa. Nie chciałam czekać a zrobienie takiej kartki zajmuje trochę czasu. To będzie piękna pamiątka dla mojego synka.

W kartce tej można zapisywać różne najważniejsze momenty, które się wydarzyły lub które jeszcze przed nami. Była zapakowana w dużej niebieskiej kopercie. Kolorystycznie była idealna i nawet nie myślałam, że uda mi się kupić tak piękną pamiątkę. Mój syn jest dla mnie najważniejszy i jestem w stanie dla niego załatwić wszystko co najlepsze. Karta zrobiła furorę wiele osób pytało się mnie gdzie ją kupiłam.