Rekuperacja pomysłem na biznes

Przez wiele lat pracowałem za granicą i zdobyłem ogromne doświadczenie zawodowe. Pracowałem jako monter wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Posiadam wszelkie uprawnienia oraz kwalifikacje. Uznałem, że to doskonały moment, by wrócić do Poznania i otworzyć własny biznes.

Czy na montażu rekuperacji można zarobić?

rekuperacja montażRekuperacja to doskonałe rozwiązanie i na pewno będzie ogromne zainteresowanie wśród klientów. Kiedy wróciłem do Poznania, to postanowiłem skontaktować się z moim znajomym, żeby podjąć z nim współpracę. On także wie jak rekuperacja profesjonalny montaż jest montowana, więc razem możemy stworzyć zgrany zespół i zarobić naprawdę świetnie pieniądze. Marcin, mój znajomy umówił się ze mną w piątek wieczorem w knajpie, która mieści się w centrum Poznania. Mogliśmy wtedy porozmawiać. Powiedziałem mu, że interesuje mnie rekuperacja i chciałabym rozpocząć działalność gospodarczą. Marcin był zainteresowany moim pomysłem i nawet powiedział, że ma kilku znajomych, których na pewno rekuperacja bardzo zainteresuje. Dobiliśmy targu i zdecydowaliśmy wspólnie poprowadzić przedsiębiorstwo. Znam jednego inwestora, który buduje domy na terenie całego województwa wielkopolskiego j jestem przekonany, że jego rekuperacja na pewno też zainteresuje. Facet buduje nowoczesne domy, więc jest to idealne rozwiązanie dla jego inwestycji. Czeka nas sporo pracy, ponieważ założenie firmy i uzyskanie niezbędnego sprzętu zajmie nam trochę czasu. Na pewno będziemy tez musieli zatrudnić kilku pracowników do montażu, ponieważ sami nie damy rady.

Jak już firma się rozwinie, to wejdziemy na pozostałe rynki w kraju. Plany mam bardzo sprecyzowane. Wiem, że rekuperacja jest dobrym pomysłem na biznes, ponieważ ludzie chcą oszczędzać. Dzięki naszej firmie będą mieli taką możliwość. Damy na pewno radę do pociągnąć.