Różne rodzaje oświetlenia

Jestem Igor. Właśnie przygotowuję się do egzaminu. Studiuję elektronikę i mam w środę zaliczenie z oświetlenia. Muszę znać szczegółowo każde oświetlenie. Najgorsze jest to że zaliczenie będzie ustne. Stresuję się bo nie lubię odpowiadać przed komisją.

Oświetlenie przemysłowe LED i jego zalety

oświetlenie przemysłowe ledWstydzę się i nie wiem czy przez ten stres nie zapomnę wszystkiego czego się nauczyłem. Na szczęście mam dobre notatki od koleżanki i mam jeszcze kilka dni do nauki. Właśnie czytam o oświetleniu. Najlepiej podoba mi się świetlenie biur. Jest dla mnie najłatwiejsze. Oświetlenie biur jest podstępne wszędzie. Każdy mniej więcej wie na czym powinno polegać i że powinno spełniać określone normy. Oświetlenie hal jest takie samo. Są pewne wytyczne jeżeli chodzi o moc lub pobór, które nie mogą się zmieniać. Oświetlenie hal powinno być energooszczędne i musi być dostosowane do warunków i wielkości pomieszczenia. Najlepsze oświetlenie przemysłowe led koleżanka ma bardzo szczegółowo opisane. Wiem, że jest energooszczędne, na długo wystarcza. Warto w nie inwestować. Zaoszczędzone fundusze można zainwestować w rozwój formy. Najgorzej idzie mi z oświetleniem ulicznym i dróg. Oświetlenie uliczne le musi spełniając określone normy. Wszystko zależy jaka to ulica, jaki jest na nich ruch. Czy są inne budynki w okolicy. Oświetlenie dróg ma również bardzo wiele wątków. Tego wszystkiego muszę się nauczyć.

 

Egzamin ustny dodatkowo jest trudny pod tym względem, że profesor wymaga odpowiedzi praktycznie od razu. Mam tylko chwilę na zastanowienie. Jeżeli nie będę znał odpowiedzi nie mogę się już cofnąć do poprzedniej go pytania nawet jak sobie coś przypomnę. Jestem po egzaminie. oświetlenie dróg i oświetlenie uliczne led poszło mi najlepiej. nie potrzebnie się bałem. Zaliczyłem na piątkę. Jestem z siebie dumny.