Sale weselne w hotelu, w którym pracuję

Jeśli chodzi o studia to skończyłam hotelarstwo i miałam praktyki podczas studiów w naprawdę wielu hotelach. Studiowałam w Bydgoszczy i zresztą do tej pory mieszkam w tym mieście. I ten hotel, w którym miałam jedne z moich praktyk jest teraz moim miejscem pracy.

Pracuję w hotelu z salami weselnymi

sala weselna

W sumie hotele w Bydgoszczy znajdują się w naprawdę bardzo różnych częściach miasta. Jednak mi jeśli chodzi o dojazd najbardziej odpowiadał ten hotel, w którym pracuje. Zresztą miałam naprawdę bardzo dużo szczęścia dostając pracę właśnie tu. A noclegi w Bydgoszczy to już zupełnie co innego. W końcu nie trzeba przecież spać w hotelu. W tym hotelu, w którym ja pracuje znajdują się klimatyzowane sale weselne w Bydgoszczy, które są naprawdę bardzo ładne i duże. Te sale weselne są znane w całym mieście i dlatego też pewnie jest naprawdę duże zainteresowanie tym żeby wynająć sale na wesele właśnie tu. Co prawda zdarzają się weekendy gdzie nie ma wesel i wtedy są organizowane na przykład imprezy integracyjne jednak są to naprawdę sporadyczne sytuację. W każdym razie praktycznie jeśli chodzi o te sale to są zajęte przez każdy weekend w roku. Myślę, że dużą rolę odgrywa tu dobra kuchnia. Szef kuchni jest ten sam przez lata i prowadzi naprawdę dobrze kuchnię. Potrawy są cały czas na tym samym wysokim poziomie. Szef kuchni jest też osobą, która jest naprawdę bardzo kreatywna i często wprowadza nowe potrawy do karty, których się nauczył podczas swej praktyki za granicą. Nawet moi znajomi mieli tu wesela i wtedy byłam tu jako gość.

Czułam się wtedy trochę nieswojo bo w końcu jest to moje miejsce pracy i wtedy podczas takiego wesela musi obsługiwać mnie jakaś koleżanka z pracy. Dla mnie nie jest ot zbyt komfortowa sytuacja. Chociaż koleżanki z pracy mówią, że oczywiście przesadzam i że przecież każda z nich była tu też prywatnie na weselu.