Samochód zdalnie sterowany do driftu

Bardzo szybko zbliżały się Święta Bożego Narodzenia. W naszej tradycyjnej rodzinie, jak wiadomo, jest to najważniejsze wydarzenia co roku. Nie trzeba tutaj jednak ukrywać, że bardzo ważną rolę odgrywają także prezenty, jakie kupujemy na święta, pod choinkę dla naszych dzieciaków (a mamy ich liczną gromadkę). Dzieci w domu, to aż osiem osób w różnym wieku, w większości chłopcy. Musieliśmy z mężem wymyślić prezenty dla nich.

Jaki zdalny driftowy samochód sterowany pilotem wybrać?

samochody zdalnie sterowane driftRazem z moim mężem i teściową bardzo długo szukaliśmy inspiracji na prezenty na święta Bożego Narodzenia dla naszych dzieci. Niestety nie mogliśmy wpaść na nic konkretnego. Albo prezent wydawał nam się zbyt banalny, ale był za drogi, oklepany, za tani, podobny do zeszłorocznego – jednym słowem święta się zbliżały a my staliśmy w tym samym punkcie. Pytaliśmy chyba całej naszej rodziny i wszystkich znajomych, czy nie chodzi im coś po głowie w tej materii. Nikt nie mógł nam jednak pomóc. Aż pewnego dnia przeglądając pewien bardzo duży sklep w internecie, który posiadał w swoim asortymencie dosłownie wszystko, wpadłam na super propozycję prezentową – samochody zdalnie sterowane drift. Takie samochody to gratka dla dzieciaków, szczególnie dla chłopców, a nasz liczna gromadka, składa się w większości z chłopaków. Co do zasady, staramy się zawsze kupować wszystkie prezenty jednakowe, a z racji na większą ilość chłopców, większość z podarku to właśnie samochodziki albo jakieś inne chłopięce roboty.

Tym razem zdecydowaliśmy się zakupić samochody zdalnie sterowane na pilota, które przeznaczone są do tak zwanego driftu dla naszych wszystkich maluchów. Ojciec dzieci miał także za zadanie zrobić specjalny teren do driftowania dla takich elektrycznych autek w ogrodzie.