Składana przyczepka rowerowa

Kiedy chcemy wybrać odpowiednią dla nas przyczepkę rowerową, musimy zwrócić uwagę na następujące rzeczy. Czy wózek jest bezpieczny dla naszej pociechy? Czy jest tam wystarczająco dużo miejsca, do wygodnego siedzenia i spania? Czy jest miejsce gdzie możemy schować dla naszego dziecka jakieś książeczki i zabawki na drogę?  

Jak wybrać rowerową przyczepkę turystyczną dla dziecka

składana przyczepka rowerowa qeridooKolejnymi elementami, które musimy wziąć pod uwagę są, waga przyczepki, ergonomia, możliwość przytroczenia bagaży. Bardzo ważnym elementem jest też cena, którą musimy za to wszystko zapłacić. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, warta jest polecenia składana przyczepka rowerowa Qeridoo. Przyczepka jest niewielkich rozmiarów, jest lekka, ma stosunkowo duży bagażnik, dzięki dużym kołom zapewnia komfortową jazdę w trudnych warunkach. Przyczepka posiada również moskitierę, będącą ważnym elementem chroniącym naszą pociechę przed dyskomfortem w podróży. Przyczepka ta charakteryzuje się też doskonałą zwrotnością. Można ja przekonwertować z przyczepki na wózek do biegania, co docenią aktywni rodzice. Ważnym elementem bezpieczeństwa który oferują te wózki są hamulce tarczowe. Nieprzemakalna buda, sprawi że nie będziemy zależni od pogody. Do przyczepki możemy wstawić specjalny fotelik, dzięki któremu praktycznie przestaną istnieć ograniczenia wiekowe dla dziecka podróżującego w środku. Po dokupieniu odpowiednich dodatków, będziemy mogli przyczepki używać także jako turystycznego przewijaka. 

We współczesnym świecie coraz mniej rzeczy ogranicza nasze możliwości oddawania się naszym pasją. Do urządzeń wychodzącym na przeciw aktywnym rodzicom dołączyły też przyczepki rowerowe. Są lekkie, małe, dają możliwość rozbudowy i dostosowania do naszych potrzeb.