Sklep internetowy oferujący ekskluzywną włoską odzież

Jakiś czas temu gorączkowo poszukiwałam pracy. Interesowała mnie praca zdalna, abym mogła pogodzić zarobek z obowiązkami domowymi, które – jak wiadomo – na bieżąco się odnawiają.

Włoskie sukienki i dodatki są obiektem pożądania

włoska sukienkaW końcu znalazłam interesującą mnie ofertę – oferta dotyczyła moderowania strony internetowej i kontaktu z klientem, ponieważ chodziło o sklep internetowy. Na początek przejrzałam tę stronę – sprzedawali włoskie ubrania damskie, które wyglądały bardzo szykownie. Oprócz tego można było kupić też dodatki, na przykład ekskluzywne torebki włoskie czy paski skórzane. Stwierdziłam, że współpraca z tą firmą może być bardzo dochodowa, więc chętnie się tym zajęłam. Głównie musiałam utrzymywać kontakt z klientami, którzy postanowili zrobić w tym sklepie luksusowe zakupy. Wbrew pozorom, klientów wcale nie brakowało. Często też pojawiały się zamówienia od stałych klientek, które tak uwielbiały włoskie sukienki, że nie wyobrażały sobie już bez nich swojej garderoby. Rozumiem to, choć sama stawiam bardziej na wygodne ubrania, niż eleganckie. Jednak mnóstwo kobiet wygląda oszałamiająco w szykownych kreacjach. Moda włoska wciąż kojarzy się z prestiżem i szczytem elegancji, zapewne ma to związek z renomą, jaką już dawno temu zdobył Mediolan. Znam kilka dziewczyn, które są zafascynowane modą i śledzą skrupulatnie nowości w takich sklepach jak ten, w którym pracuję. Jak dla mnie jednak jest to dość odległy świat. Mimo to nie miałam trudności z moderowaniem strony internetowej, odbieraniem zamówień i rozmową telefoniczną z klientkami. Była to całkiem wygodna i ciekawa praca, choć niektóre klientki czasami wydawały się niespełna rozumu.

Rozumiałam, że wśród nich mogą być ekscentryczki, więc nie wdawałam się z nimi w większe dyskusje, tylko tłumaczyłam grzecznie zasady funkcjonowania naszego sklepu.

Więcej informacji na http://luminelle.pl