Sklep z kabinami prysznicowymi i nie tylko

Tej wiosny postanowiłam zrobić taką generalną zmianę ogrodu, a do tego zmianę podwórka przed domem. Może zacznę od zmiany na podwórku, gdyż tam było mniej pracy niż na ogrodzie. Postanowiłam wymienić wszystkie barierki przy schodach i zamiast nich postawić coś innego, a mianowicie postanowiłam kupić takie szklane balustrady.

Asortyment sklepu budowlanego – kabiny prysznicowe

kabiny prysznicowe

Nie były przezroczyste. Raczej takie matowe, przez nie nic nie było widać. Właśnie takie chciałam. Zakładam mi je szklarz. On wie jak coś takiego zamontować, zwłaszcza jak się ma znajomego, który jest szklarzem to od razu ma się pewność, że praca zostanie wykonana należycie. Oczywiście mu zapłaciłam za wykonanie balustrady, czyli jej montaż. Samą balustradę kupiłam w sklepie budowlanym, który znajduje się na obrzeżach Wrocławia. Ja mieszkam poza miastem jakieś pięć kilometrów, ale to dla mnie nie problem. Mam samochód, więc mogłam przywieźć zakupione balustrady do domu. Ostatnio tam też kupiłam kabinę prysznicową. Muszę powiedzieć, że oni mają tam tanie kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław, najtańsze w okolicy. To były wszystkie prace na podwórku. O takie miejsce to raczej się dba, nie to co o ogród. Ja swój trochę zapuściłam. Na ogrodzie mam też taką małą szklarnie oraz do niej właśnie wstawiłam drzwi szklane, tak bym mogła wszystko widzieć w środku. Potem zajęłam się moimi grządkami, gdzie mam posadzone tuje oraz świerki. Im też przydała się moja pielęgnacja. Trochę je zapuściłam. Ale to nic wszystko postaram się nadrobić w wolnej chwili.

Zazwyczaj mam taką chwilę w niedziele. To nic, mogę sobie tam robić takie drobne porządki w niedziele mi to nie przeszkadza. Trochę ruchu na świeżym powietrzu zawsze dobrze mi zrobi. Muszę jeszcze kupić jakieś kwiaty do tego mojego ogrodu, bo trochę tam pusto.