Skuteczne folie PPF

Już od kilku lat producenci samochodowi wycofują się z korzystania z tradycyjnych lakierów, które są pełne szkodliwych dla środowiska substancji na rzecz ekologicznych. Są one produkowane na bazie wody i cechują się mniejszą odpornością.

Przed czym chroni folia FFP?

folie PPF katowiceJeżeli chcemy, aby lakier na karoserii na długo zachował swój oryginalny wygląd, to musimy o niego systematycznie dbać. Nie da się uniknąć zarysowań, nawet jeżeli niewiele się korzysta z samochodu. Niezastąpione jest zabezpieczenie lakieru przed uszkodzeniami, bo tylko w taki sposób można go uchronić przed rysami, odpryskami czy przebarwieniami. Najlepszym, nieinwazyjnym sposobem są przeźroczyste folie PPF Katowice są miastem, w którym je znajdziemy bez problemu. Obecnie są stosowane do oklejania samochodów innowacyjne folie poliuretanowe, które są wyjątkowo odporne na rozdarcia, żółknięcia czy odklejania. Jej aplikacją zajmują się specjaliści z salonów auto detailingowych, którzy mają duże doświadczenie i wiedzę na ten temat. Wykonanie takiej foli zabezpieczającej zajmuje przeważnie od jednego do trzech dni roboczych, a jej trwałość wynosi pięć lat. W tym czasie powłoka lakiernicza jest skutecznie chroniona przed wszelkimi uszkodzeniami. Dodatkową zaletą folii PPF jest jej zdolność do samoregulacji, gdyż pod wypływem ciepła, promieni słonecznych czy nawet gorącej wody, znikają z jej powierzchni wszelkie rysy. Jest to uniwersalny sposób chronienia lakieru, który można zastosować na dowolnym samochodzie.

Choć usługi z zakresu auto detailingu są jeszcze mało znane w naszym kraju, to szybko zyskują na popularności, ponieważ pozwalają uzyskać spektakularny efekt. Folie są najczęściej stosowanie, ponieważ nie dość, że chronią, to jeszcze dają piękny połysk na całej powierzchni.