Skuteczny Alphanova Bebe

 

Stosowanie ochrony przeciwsłonecznej jest konieczne z wielu względów, ale przede wszystkim chodzi o nasze zdrowie. Słońce z jednej strony daje piękną opaleniznę, ale z drugiej trwale uszkadza komórki skóry i przyśpiesza ich starzenie się.

Dla kogo jest dedykowany krem Bebe?

alphanova bebeWiększość z nas nie wyobraża sobie powrotu z wakacji bez pięknej, złocistej opalenizny, która utrzymuje się nawet przez wiele miesięcy. Jednakże trzeba pamiętać jakim kosztem się to odbywa. Jednorazowe opalania jeszcze nikomu nie zaszkodziło, ale systematyczne wystawianie się na działanie promieni słonecznych bez należytej ochrony, może nas narażać na groźne choroby nowotworowe. Przed promieniowaniem słonecznym szczególnie powinny się zabezpieczać osoby z wrażliwą skórą oraz dzieci. Najlepszym produktem dla takich odbiorców jest krem Alphanova Bebe, który w swoim składzie posiada aż dziewięćdziesiąt dziewięć procent naturalnych składników. Produkt posiada specjalnie opatentowany aktywny składnik, który tworzy naturalną ochronę skóry dziecka. Jego filtry są w stu procentach naturalne, zatem są bezpieczne dla skóry i środowiska. Mogą go używać mali alergicy, ponieważ jest hipoalergiczny i bezwonny. Jego skuteczność w dużej mierze zależy od właściwej aplikacji, którą trzeba powtarzać co cztery do sześciu godzin. Krem należy nakładać obficie i równomiernie. Produkt tworzy ochronę już od pierwszych chwil po nałożeniu, a po dziesięciu minutach moc jego działania jest maksymalna. Nie klei się i nie jest tłusty.

Stosowanie produktu marki Alphanova jest czystą przyjemnością. Przede wszystkim kosmetyk gwarantuje pełną i skuteczną ochronę przed promieniowanie UVA i UVB. W przypadku dzieci, taki krem jest niezastąpiony na wakacjach czy każdorazowej ekspozycji na słońcu.