Sprzedaż rolet oczami pracownika

Nazywam się Małgorzata i jestem pracownicą sklepu z wyposażeniem dla domu i biura. W ofercie posiadamy mnóstwo atrakcyjnych rozwiązań, po które bardzo chętnie sięgają klienci z całego Szczecina.

Zajmuję się sprzedażą różnorodnych rolet

roletkiJa osobiście odpowiadam za dział, gdzie znajdują się różnego rodzaju rolety a także bardzo ładne plisy. Mamy w bardzo atrakcyjnej cenie rolety zewnętrzne, które sprzedają się naprawdę doskonale. Nasz sklep współpracuje z polskimi producentami, którzy wykonują rolety najlepszej jakości. W sklepie jest bardzo dużo pracy. Ja odpowiadam za to, ażeby rolety zawsze były dostępne i codziennie sprawdzam plisy i jeżeli asortyment jest na wyczerpaniu, to zgłaszam zapotrzebowanie do naszego magazynu. Pracownicy donoszą wtedy na sklep plisy czy brakujące rolety. Do naszego sklepu dostawy przyjeżdżają w każdy piątek. Wtedy pracownicy magazynu wypakowują rolety zewnętrzne i umieszczają je na regałach magazynowych. W sklepie zawsze muszą być dostępne wszelkie rolety oraz oczywiście plisy. Ja doskonale wywiązuję się ze wszystkich swoich obowiązków i nie było sytuacji, żeby jakiegoś towaru brakowało. Jeżeli chodzi o obsługę klientów, to również doskonale sobie z tym radzę. Zawsze potrafię dopasować klientowi odpowiednie rolety i wychodzi on zadowolony z naszego sklepu. Ostatnio pojawił się klient, który chciał kupić plisy do swojego biura i nie wiedział na co się zdecydować. Poleciłam mu plisy, które są najczęściej wybierane do biur i przepuszczają bardzo ładnie światło. Klienci cenią sobie takie plisy, ale jeżeli chcą zakupić plisy na przykład do sypialni to polecam im te ciemniejsze.

Dzięki temu w sypialni panuje odpowiedni nastrój, jak plisy są zaciągnięte. Lubię swoją pracę i świetnie sobie w niej radzę. Cieszę się, że pracuję w tym sklepie.

Więcej informacji o roletach i ich rodzajach można znaleźć na stronie: http://roletyszczecin.pl