Stojaki na ulotki pomysłem na biznes

Od urodzenia mieszkam na wsi gdzie w sumie o pracę wcale nie jest aż tak łatwo jak w jakimś większym mieście. Zdecydowałem, że otworzę własną działalność jednoosobową i będę sprzedawał regały sklepowe składane oraz regały magazynowe regulowane.

Stojaki na ulotki z najlepszych tworzyw

stojaki na ulotkiNa studiach poznałem Macieja, którego ojciec jest producentem i zdecydowałem się, że podejmę z nim współpracę. Jego ojciec produkuje także praktyczne  stojaki na ulotki, które są wykonane z najlepszych tworzyw, stojaki reklamowe, które są dość solidne oraz oczywiście standy, które można spotkać prawie wszędzie. Jeżeli będę posiadał taki asortyment na sprzedaż, to na pewno raz dwa odniosę sukces. Poza tym sam będę montował u klienta regały sklepowe w cenie zakupu, podobnie jak regały magazynowe, co na pewno zapewni mi sprzedaż na bardzo wysokim poziomie. Macieja ojciec powiedział, że na początek dostanę zniżki na standy oraz mały rabat na stojaki reklamowe. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ zaoszczędzę trochę pieniędzy, które będę mógł zainwestować w reklamę dla swojej firmy. Chcę również postawić stojaki reklamowe oraz zakupić na własny użytek standy w ilości dwóch sztuk. Moja firma musi być widoczna i dotrzeć do każdego mieszkańca naszego województwa. Nazwę firmy pomogła mi wymyślić moja mama, która jest bardzo kreatywna i zawsze posiada doskonałe pomysły. Kiedy sprzedam pierwsze regały sklepowe czy chociaż standy, to za te pieniądze od razu kupię dla mamy prezent. Muszę też zainwestować w samochód, ponieważ jak będę montował regały sklepowe, to muszę mieć je czym dostarczyć do klienta.

Moja firma musi być w pełni profesjonalna, ponieważ inaczej może mi się nie udać. Jestem mocno zaangażowany w tej projekt i wierzę, że na pewno on mi się uda. Jutro jadę pierwszy raz po towar do producenta.