Strój piłkarski dla kibiców od urodzenia

Tatusiowie potrafią oszaleć na punkcie swoich niemowlaków i chcą się dzielić z nimi wszystkim: mamusią a nawet swoją pasją. Dlatego każdy kibic wyczekuje, aż syn zaprezentuje perfekcyjny drybling. A do tego niezbędny jest mały strój piłkarski w barwach ulubionej drużyny.

Strój piłkarski dla małego kibica

mały stół piłkarskiTego typu ubiór to nie tylko przebranie karnawałowe i zapewne zostanie założony wielokrotnie na popołudniowe wypady z kolegami z przedszkola na lokalne boisko. Dlatego musi być wykonany z dobrych jakościowo, oddychających materiałów, żeby zapewnić swobodną cyrkulację powietrza podczas wspólnych treningów syna (a często także i ojca). Niezależnie od tego, czy mały stół piłkarski będzie w barwach Barcelony, czy Realu Madryt, najważniejsze by nie krępował ruchów dziecka podczas zabawy i pierwszych meczy. Dlatego ważne jest, aby strój małego piłkarza był tak samo dobry jakościowo, co stroje pozostałych członków młodocianego klubu piłkarskiego. Dzielenie miłości do Widzewa (lub ŁKS-u) sprawi, że będziecie razem spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu podczas wspólnych treningów dlatego warto mieć co najmniej dwa małe stroje piłkarskie, aby nie stawiać mamy w sytuacji podbramkowej, gdy z dnia na dzień musi wyprać i wysuszyć ulubiony kostium. Choć zazwyczaj mały strój piłkarza jest szyty z gładkiego poliestru, który jest wytrzymały, przewiewny, lekki, łatwo się pierze i szybko schnie, by zawsze być gotowym na kolejny mecz więc zamartwianie się utrzymaniem go jest lekko na wyrost.

A ty już wiesz, czy chciałbyś mały strój piłkarski z własnym nazwiskiem, czy wolisz aby syn świecił od najmłodszych dni dobrym przykładem i na plecach nosił nazwisko Lewandowskiego albo Pazdana? To nieważne. Najważniejsze, że wspólnie spędzicie czas.