Strona internetowa dla producenta drzwi

Nazywam się Jan i jestem webmasterem. Zatrudnia mnie jedna z większych firm w Białymstoku, która świadczy swoje usługi na terenie całego województwa podlaskiego. Pracę dla tej firmy podjąłem zaraz po studiach.

Drzwi i kategorie do nich

drzwiOtrzymuję różnego rodzaju zlecenia na projektowanie stron i zawsze radzę sobie z każdym zadaniem. Ostatnio zgłosił się do nas producent drzwi, byśmy założyli dla niego profesjonalną stronę internetową. Zgłosiłem się na ochotnika do tego zlecenia, ponieważ nie miałem za wiele pracy. Od producenta otrzymałem wszystkie niezbędne informacje na temat drzwi, które produkuje i od razu mogłem zabrać się do projektowania. Na początku opisałem historię tego przedsiębiorstwa, oraz wprowadziłem dane kontaktowe. Z lewej strony umieściłem zakładki, w których znajdowały się drzwi. Były one szczegółowo podzielone. W jednej zakładce były drzwi przeciwpożarowe ze szczegółowym opisem, poniżej drzwi wejściowe antywłamaniowe a później drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne oraz oczywiście drzwi przesuwne. Każdy produkt posiadał szczegółowy wymiary oraz informację z jakich produktów został wykonany. Ceny drzwi były umieszczone w innej zakładce, która umożliwiała wybór odpowiedniego modelu, rozmiaru i koloru. Jeżeli klient wybierze interesujące go drzwi to pojawi mu się cena końcowa. To był mój pomysł i mam nadzieje, że ten producent będzie z tego zadowolony. Drzwi mają ceny, które są zróżnicowane, dlatego takie rozwiązanie wydało mi się najbardziej czytelne. Kiedy już wprowadziłem wszystkie drzwi do systemu to sprawdziłem czy dane są zgodne i zabrałem się za resztę.

Miałem także umieścić informację, że montaż drzwi jest za darmo. Kiedy to zrobię, będę miał już całe zlecenie wykonane. Poszło mi sprawnie i mam nadzieje, że strona się spodoba.

Więcej na stronie http://askonspzoo.pl