Studiuję architekturę wnętrz

Jestem na pierwszym roku studiów. Mamy ciekawe zajęcia. Studiuję na najlepszej uczelni w kraju. Wrocław jest sławny z uczelni ponieważ zbiera wyróżnienia na każdych konkursach i zajęła wysoki ranking. Architektura wnętrz spodobała mi się już w liceum. Mój nauczyciel w ciekawy sposób przekazał nam swoją wiedzę.

Jaki powinien być architekt wnętrz?

architekt wnętrzSporo osób zdecydowało się dzięki niemu na tą uczelnię. Jestem na jednym kierunku z trzema osobami z liceum. Dzięki temu jest nam łatwiej i raźniej. Pomagamy sobie przez kolokwiami i egzaminami. Projektowanie wnętrz zainteresowało mnie w liceum. Zaczęłam czytać magazyny branżowe i oglądać wiele programów na ten temat. Czerpałam z nich aspiracje. Aranżacja wnętrz powinna być ciekawa i dopasowana do funkcji, które spełnia pomieszczenie. Architekt wnętrz dla każdego we Wrocławiu musi mieć odpowiednią wiedzę na ten temat. Powinien się sporo uczyć. Może projektowanie wnętrz wydaje się łatwe ale projektant wnętrz żeby przeprowadzać swoje pierwsze profesjonalne zlecenia to musi wiedzieć co z czym łączyć. Powinien mieć opanowaną teorię ponieważ dzięki temu pomieszczenia będą się ładnie prezentować. Kierunek dla mnie jest prosty. Jedna koleżanka ma problemy z architekturą. Architektura wnętrz wymaga sporej uwagi. Trzeba dużo czytać. Koleżanka chciałaby iść trochę na łatwiznę a tak się niestety nie da. Zawsze staramy się jej pomóc jak najwięcej przekazujemy jej informacji odnośnie różnych potrzebnych na zaliczenie stylów. W przyszłym semestrze mamy odbyć miesięczne praktyki.

Każdy musi poszukać sobie firmy na własną rękę. Projektowanie wnętrz powinno być przez firmę gwarantowane na wysokim poziomie. Nie wiem czy uda mi się połączyć projektowanie wnętrz z nauką. Muszę sobie poradzić bo praktyki są bardzo przydatne i ułatwią mi pracę w przyszłości.